Monster Çağrı Merkezi ve İletişim Numarası

Dünyanın en önemli laptop ve oyuncu bilgisayarı üreticilerinden olan Monster şirketi müşterilerine Monster Çağrı Merkezi aracılığıyla hizmet vermektedir.

Monster Çağrı Merkezi

Her geçen gün hızla gelişen bilgisayar teknolojilerinin getirmiş olduğu imkanlar ile birlikte günümüzde bilgisayar oyunları yüksek görüntü kaliteleriyle oyun tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunuyor. İşte bu gerçekçi ve yüksek performanslı bilgisayar oyun deneyimini yakalanmasında dünya genelinde ürettiği bilgisayarları ile Monster şirketi öne çıkıyor. Bugün Monster çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini detaylı olarak inceleyeceğiz.

2000 yılında kurulan Monster şirketi, Türkiye merkezli olarak faaliyet gösteren yüksek performanslı dizüstü bilgisayar üreticisidir. Monster, “Gaming (oyun serisi9” ve “Workstation (İş İstasyonları) şeklinde iki grupta ürün üretimi gerçekleştirmektedir.

Yüksek boyut ve kapasiteye sahip olan gelişmiş grafik yüküne sahip olan oyunların dahi en yüksek performansta dizüstü bilgisayar rahatlığında çalıştırılabilmesine ve oynanabilmesine yardımcı oluyor. Bu yüzden günümüzde oyun tutkunları tarafından yoğun olarak tercih ediliyor.

Türkiye merkezli bir dizüstü bilgisayar üreticisi olan Monster şirketinin ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin her türlü konuda Monster 444 lü müşteri hizmetleri numarası 0850 255 11 11 şeklindedir.

General Mobile Çağrı Merkezi

Monster İletişim Numarası

0850 255 11 11 (Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 18:00)

Monster İletişim Mail Adresi

Monster Faks Numarası
0216 449 49 36

Monster Genel Müdürlük Adresi
Osmanağa Mahallesi, Nüzhet Efendi Sk. 34/B, 34714 Kadıköy / İstanbul

Yorum yapın