Mondi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1993 senesinden beri aktif olarak mobilya sektöründe hizmet sunan Mondi her yıl hızla büyümeye devam eden istikrarlı bir marka. Oturma grupları, yemek odaları, tekli mobilyalar, takım mobilyalar, bebek odaları ve halılar başta olmak üzere pek çok ürün çeşidine sahip marka 300’ü geçen mağaza sayısıyla en çok tercih edilen mobilya markalarından birisidir. Mondi müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçebiliriz? Mondi şikayet hattı nedir? Mondi sipariş telefon numarası nedir? Mondi şikayetlerimizi nasıl bildirebiliriz?

Mondi Hakkında

Ekonomik ve kaliteli göze hitap eden mobilya seçenekleriyle tüketiciyle buluşmaya devam eden marka müşteri memnuniyetini bir temel prensip olarak görüyor. Yüksek teknoloji ürünleri ve insan sağlığına zarar vermeyen malzeme ham maddeleri ile üretime devam eden marka, mobilya ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlı çözümler sunmaya odaklanıyor. Geledeğin mobilya modasına yön vermeyi hedefleyen marka dünya çapında 60’a yakın ülkeye ihracat sağlamaktadır.

Markanın ihracat yaptığı ülkeler arasında ise ABD, Almanya, İtalya, İngiltere başta gelmektedir. Kendi üretim tesislerinde geliştirdiği üretim seçenekleriyle Mondi, mobilya sektöründeki lider firmalardan biri olma durumdadır. Müşteri memnuniyeti açısından sorumluluklarını ön planda tutan firma her geçen gün müşterileri ile karşılıklı sağlıklı ilişkiler yürütmeye devam etmektedir. Markanın vizyonu ise 2023 yılında yurt içinde sektördeki ilk üç markadan biri olmaktır.

Ayrıca markanın bir diğer vizyonu ise yakın coğrafyada sektörde ön plana çıkan ilk beş markadan biri olmayı başarmaktır. Mondi mobilya temel değerleri arasında ise insana ve tabiata saygılı olmak, ahlaki değerlere bağlı olmak, yenilikçilik ve sürekli gelişim, mükemmeliyetçilik, toplam kaliteden ödün vermemek ve çalışan aidiyetini önemsemek olarak belirtilmiş durumdadır.

Mondi Müşteri Hizmetleri İletişim Hattı

Mondi müşteri hizmetlerini yüksek seviyede önemseyen mükemmeliyetçi firmalardan birisidir. Bu denli önem gösteren firma müşterileri ile iletişim konusunu çağrı merkezleri aracılığı ile sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana mutlu müşteriler elde etmesinin ve bu denli büyümesinin asıl sebebi olarak müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyen firmanın müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ise 0850 222 33 11.

Mondi Şikayet İletişim Hattı

Mondi mobilya firması ile ilgili yaşadığınız sorunlar ve şikayetlerinizi bildirmek için Mondi şikayet hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmış olduğunuz bütün şikayetler yetkililerce özenle okunmakta olup derhal gerekli işlemler başlatılmaktadır. Şikayetlerinizi gerek ürün şikayeti gerekse personel şikayeti olarak yapabilmeniz mümkündür. Mondi şikayet hattı çağrı merkezi telefon numarası ise 444 33 11 olarak belirtilmiş durumdadır.

Sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında bilgiler edinmek ve çağrı merkezi telefon numaralarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Merak ettiğiniz bütün firmaları eğer ki sayfamızda yer almıyorsa yorumlarda belirterek sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Bizleri okuduğunuz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Yorum yapın