Modasena Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2022

Modasena Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Kadın Giyim sektöründe hizmet veren ve bir marka haline gelen Modasena şirketinin destek hattıdır. Modasena şirketi Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren bir mağazadır. İlk olarak 2013 yılında faaliyetlerine başlamış, daha sonra tesettür giyim alanında birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermiştir.

Modasena Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Şirket, tesettürlü müşterilerinin yanı sıra tesettürlü olmayan müşterilerine de birçok farklı alanda ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, ferace, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca şirket müşterilerine eşarp ve şal gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Modasena giyim sektörünün yanı sıra ayakkabı alanında spor ayakkabı, babet, terlik ve sandalet gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Modasena aksesuar alanında da çanta ve kemer gibi ürünleri ile hizmet vermektedir.

İnternet sitesi üzerinden birçok farklı model, renk, beden ve numaradan ürünlerini tesettürlü müşterilerine hizmet vermek amacıyla satışa sunmuştur. Türkiye genelinde hizmet veren Modasena birçok farklı alanda ürünleri ile hizmet vermektedir. Uluslararası alanda müşterilerine hizmet veren şirket yurt dışında da internet sitesi üzerinden birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur. Modasena birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri ile tesettür giyim alanında hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Modasena müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Modasena müşteri hizmetlerini kullanıma sunmuştur.

Modasena çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Modamerve Çağrı Merkezi Numarası bilgisine de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Modasena Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 811 11 44

Modasena İletişim

Yorum yapın