Modasena Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
194

Modasena Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2013 yılında kadın giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra tesettür giyim alanında birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermiştir. Modasena tesettürlü müşterilerinin yanı sıra tesettürlü olmayan müşterilerine de birçok farklı alanda ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, ferace, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Modasena müşterilerine eşarp ve şal gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Modasena giyim sektörünün yanı sıra ayakkabı alanında spor ayakkabı, babet, terlik ve sandalet gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Modasena aksesuar alanında da çanta ve kemer gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Modasena internet sitesi üzerinden birçok farklı model, renk, beden ve numaradan ürünlerini tesettürlü müşterilerine hizmet vermek amacıyla satışa sunmuştur. Türkiye genelinde hizmet veren Modasena birçok farklı alanda ürünleri ile hizmet vermektedir. Uluslararası alanda müşterilerine hizmet veren Modasena yurt dışında da internet sitesi üzerinden birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur. Modasena birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri ile tesettür giyim alanında hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Modasena müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Modasena müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Modasena çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Modasena müşteri iletişim telefon numarası: 0850 811 11 44

Arama terimleri: Modasena müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Modasena çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz