Modanisa Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Modanisa Çağrı Merkezi, Tesettür Giyim konusunda Türkiye’nin en gözde şirketlerinden olan Modanisa’nın destek hattıdır. Son yıllarda yoğun ilgi gören tesettür giyim sektöründe yer alan Modanisa markası, 2010 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

Modanisa Çağrı Merkezi

Kadınların inançlarına uygun şekilde giyinirken, hem modayı takip edebilmesine hem de her zaman arzuladıkları gibi hayatlarının her alanında şıklıklarını koruyabilmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Bu çerçevede de her yeni sezonunun en popüler kadın giyim trendlerini içerisinde barındıran yeni sezon tesettür giyim koleksiyonları ile üyelerine hizmet veriyor. Tekstil ürünlerinin her bir alanına ilişkin zengin ürün yelpazesi bulunan Modanisa markası 5 farklı dilde hizmet verirken, dünya genelinde 130 farklı ülkeye ürün gönderimi gerçekleştiriyor. Günümüzde tesettür giyim ve aksesuar konusunda 70 bini aşkın ürün çeşitliliğine ulaşmıştır.

Modanisa müşteri hizmetleri haftanın her günü 08.00 ile 00.00 saatleri arasında 0850 333 64 72 numarası üzerinden hizmet veriyor.

Modanisa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 64 72

Modanisa İletişim Mail Adresi
destek@modanisa.com

Modanisa Çağrı Merkezi

Trendyol Çağrı Merkezi

“Modanisa Çağrı Merkezi İletişim Numarası” üzerine bir yorum

  1. Iyi günler ben sizde 3 hafta önce ürün siparis vermisdim ama hala gelmedi sizdende bir bilgi alamadik. E-mail adresime de haber gelmedi daha ama dogru yazdik!

    Cevapla
Yorum yapın