Modamerve Çağrı Merkezi Numarası 2022

Modamerve Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile ülkemizde tesettür giyim alanında hizmet veren Modamerve şirketine herhangi bir konu hakkında ulaşabilirsiniz. Modamerve Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren bir şirkettir. İlk olarak 2001 yılında tesettür giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2013 yılında internet sitesi üzerinden giyim sektöründe hizmet vermiştir. Modamerve müşterilerine birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri ile internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir.

Modamerve Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Ürünleri arasında pantolon, eşofman, gömlek, etek, kaban, ferace ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Modamerve beden bulmakta zorlanan müşterilerine de büyük beden alanında birçok farklı ürünleri ile müşterilerine internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Tesettür giyim sektörünün yanı sıra eşarp ve şal gibi ürünlerini internet sitesi üzerinden satışa sunmuştur. İnternet sitesi sayesinde tesettür giyim sektöründe birçok farklı model, renk ve bedenden ürünlerini satışa sunmuştur. Türkiye genelinde hizmet veren Modamerve internet sitesi sayesinde yurt dışında da müşterilerine birçok farklı ürünü ile hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinden farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödemelerinizi yapma imkanı sağlayarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Modamerve internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverilerinizde ürünlerinizi ücretsiz bir şekilde iade etme imkanınız bulunmaktadır Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Modamerve müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Modamerve müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur.

Modamerve telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri sorular için yetkililere danışabilirsiniz. Modamızbir İletişim Numarası bilgisine ilgili içerikten ulaşabilirsiniz.

Modamerve Müşteri Hizmetleri Numarası

0212 441 23 23

Modamerve İletişim

Yorum yapın