Moda Selvim Müşteri Hizmetleri Numarası 2021

Moda Selvim Müşteri Hizmetleri Numarası sayesinde temelleri 1966 yılında atılan ve Alim Tekstil markasına bağlı olarak kurulan Moda Selvim şirketine ulaşabilirsiniz. Tesettür giyim alanında verdiği hizmetler ile birçok müşterisine kaliteli ve farklı modellerden ürünler sunmaktadır. İlk olarak giyim alanında her kesime hitap edecek şekilde ürünleri bulunmaktaydı. Daha sonra 2013 yılında tesettür giyim alanında oluşan ihtiyaçtan dolayı tesettür giyim üzerine faaliyetlerine başlamıştır.

Moda Selvim Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Moda Selvim Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. Türkiye içinde Moda Selvim adıyla faaliyet göstermesine rağmen yut dışından gelen talepleri de karşılamak amacıyla Alim Tekstil olarak  dünya genelinde faaliyetlerine devam etmektedir.  Moda Selvim giyim sektöründe bulunan ürünleri ile kaliteli ve güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Moda Selvim’e ait ürünlerde kullanılan kumaşlar müşterilerinin giydikleri zaman rahat etmelerine ve bütçelerini zorlamadan satın almalarına yönelik çalışmalar sonucunda piyasaya sürülmüştür. Moda Selvim’in şube veya mağazaları bulunmamaktadır.

Teknolojideki gelişmeler sonucunda internet sitesi üzerinden sipariş almaktadır. Ürünleri arasında bulunan eşarp, şal, tunik ve eteklerine ek olarak özel günlerinizde giyebileceğiniz abiye gibi ürünleri de bulunmaktadır. Ayrıca Moda Selvim internet sitesinde büyük beden bölümünde bulunan ürünler sayesinde beden sıkıntısı çekmeden satın almanıza imkan sağlamıştır. Farklı beden, model ve renklerine göre siparişlerinizi özenle ve dikkatli bir şekilde hazırlayarak verdiğiniz adres bilgilerine teslim etmek üzere kargoya vermektedirler. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen Moda Selvim sipariş vermek ve ürünlere ait sormak istedikleri sorular için Moda Selvim çağrı merkezi numarası kullanıma sunmuştur.

Moda Selvim çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlere ait bilgi almak ve yaşadığınız sorunlar için yetkililere danışabilirsiniz.

Moda Selvim Telefon Numarası

0212 550 52 22

Moda Selvim İletişim

Yorum yapın