Moda Plaza Çağrı Merkezi Numarası 2022

Moda Plaza Çağrı Merkezi Numarası içeriğimizde ülkemizin giyim sektöründe yıllardır faaliyet gösteren Moda Plaza şirketinin çağrı merkezi numarası yer almaktadır. İlk olarak 1980 yılında Akbaba Giyim’e bağlı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 1996 yılında mağazaları sayesinde müşterilerine hizmet vermiştir. Moda Plaza mağazası birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermiştir.

Moda Plaza Çağrı Merkezi Numarası 2022

Mağazalarında kadın, erkek ve çocuk giyim alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca Moda Plaza mağazalarında büyük beden alanında ürünleri ile hizmet vermektedir. Şirket aksesuar alanında ürünlerini de piyasaya sürmüştür. Tesettür giyim alanında ürünlerini mağazaları sayesinde satışa sunmuştur. mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde mağazaları ile hizmet veren İnternet sitesi üzerinden üye olmadan alışveriş yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Mağazaları ve internet sitesi sayesinde birçok farklı modelden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödemelerinizi yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan ve müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Moda Plaza çağrı merkezi numarasını kullanıma sunmuştur.

Moda Plaza çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz. Modasena Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisinden de ilgili içeriğimize ulaşabilirsiniz.

Moda Plaza Çağrı Merkezi Numarası

0850 532 36 36 – 0312 350 32 05

Moda Plaza iletişim

Yorum yapın