MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası, MNG Kargo müşterileri ve MNG Kargoyla çalışmak isteyenler tarafından sıkça aratılmaktadır. İstanbul merkezli olarak MNG Holding çatısı altında 2003 yılında kurulan MNG Holding; bugün Türkiye Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde 871 kargo şubesi, 15 bölge müdürlüğü ve 8000’i aşkın personeli ile aktif bir şekilde taşımacılık ve lojsitik hizmetlerini sürdürmektedir. Bugün sizlerle MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası ve MNG Kargo iletişim bilgileri detaylarını sizlerle paylaşacağız.

MNG Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Kurucu genel müdürlüğünü Aslan Kut’un yaptığı MNG Kargo; kurulduğu yıldan bu yana hızlı bir ivme ile büyüme göstererek Türkiye’nin en büyük kargo firmaları arasına adını yazdırmıştır. Sadece yurt içi kargo taşımacılığı ile kalmayıp dünyanın 220’den fazla ülkesine de taşımacılık hizmeti veren MNG Kargo; 6 kargo uçağı ve 2400’ü aşkın kara taşıma aracı ile operasyonlarını sürdürmektedir.

MNG Kargo faaliyet alanları içerisinde kargo taşımacılığı haricinde finans, medya, madencilik ve enerjide yer almaktadır.

MNG Kargo İletişim Numarası

2017 tarihi itibari ile Turkven, Haydar ve Suat Sancak kardeşlere satışı gerçekleştirilen MNG Kargo; müşteri memnuniyetine dayalı satış politikası ile hizmet verdiği gibi yeni teknolojilerle uyumlu çalışarak her geçen gün kendini yenilemektedir.

Problem yaşayan ve hızlı bir şekilde çözüm sağlanması için MNG Kargo 444 lü müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numarayı resmi tatiller hariç haftanın her günü her saat arayabilirsiniz.

MNG Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 06 06
0850 222 06 06

MNG Kargo müşteri hizmetleri numarası üzerinden MNG Kargo müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilir; kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilir, MNG kargo sorgulama işlemi yapabilir, evinizden kargo verebilmek için çağrıda bulunabilir, kargo ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm istek, soru, öneri ve görüşlerinizi MNG çağrı merkezi yetkilisine bildirebilirsiniz.

MNG Kargo Genel Müdürlük Adresi
Ayazağa Mah. Cendere Cad. 1B, Bulvar Ofis No:109/B, Kat: 3 Sarıyer/ İSTANBUL

MNG Kargo Faks Numarası
0212 366 55 60

MNG Kargo İletişim Mail Adresi
info@mngkargo.com.tr

PTT Kargo Çağrı Merkezi Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

“MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası” üzerine 3 yorum

  1. Ben bu mng firması gibi sahtekar lakayıt bir firma görmedim ararsın çıkmazlar adlarına çalışır fatura kesersin karşılığını yatırmazlar defalarca aramama rağmen ha bugün ha yarın diye ödeme ýapmıyarak dalga geçerler antalya manavgat şubelerinde araçlarım çalıştırmış birisi olarak geçmiş Aylardan ödemeler hakkında bilgi vermezler başlarındaki belki iyi biridir fakat çalışan operasyon müdürleri okadar lakayıt davraniyorlaki işler hep sekteye gitmektedir ben bir kiralık araç çalıştıran olarak işimi Mart ayında fes etmeme rağmen faturalarim karşılığı dahi odenmemiştir buda ticaret kanuna göre suçtur böyle giderse avukata vererek yasal haklarıma gideceğim

    Cevapla
  2. 29 04 2020 tarihinde siparişim kargoya verildi 12 05 2020 henuz gelmedi çorlu güne bakan şubesinde gözüküyor telefonlara bakan yok bu işi yapamıyacaktınız neden alıyorsunuz ben beklemek zorunda değilim

    Cevapla
Yorum yapın