Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
1280
Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bilgisayar yazılımları, bilişim hizmetleri üreten Microsoft, günümüzün en değerli şirketleri arasında ilk üçte yer almaktadır. 4 nisan 1975 tarihinde kurulan Microsoft şirketi, dünyaca ünlü yazılımcı Bill Gates tarafından kurulmuştur. Bu yazımızda sizlere Microsoft çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer bilgilerden bahsedeceğiz.

Günümüz modern yüzyıl dünyasında bilgisayar teknolojisinin gelmiş olduğu noktada önemli bir payı bulunan Microsoft özellikle Windows işletim sistemi versiyonlarıyla her dönemde bilgisayar teknolojisinin gelişimine katkı sağlamayı başarmıştır. Günümüzde Microsoft logosuyla satışta bulunan Windows işletim sistemi başta olmak üzere bilgisayar ve mobil uygulama yazılımları bulunan Microsoft şirketinin Türkiye’ de de ofisi bulunuyor. Bu çerçevede de tüketiciler, her türlü konuya ilişkin resmi Microsoft müşteri hizmetleri numarası üzerinden destek alabilme şansına sahip olabiliyor.

Microsoft mağazaları ve müşteri destek çözümleri için Microsoft 444 lü çağrı merkezi 0850 390 27 77 numarasını aramak mümkündür.

Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 390 27 77

Microsoft Türkiye Adresi
Bellevue Residences, Levent Mahallesi
Aydın Sokak No:7, Levent 34340
İstanbul, Türkiye

Arama Terimleri: Microsoft iletişim bilgileri, Microsoft telefon no, Microsoft irtibat tel, Microsoft canlı destek, Microsoft müşteri temsilcisi, Microsoft şikayet hattı, Microsoft 0850 li telefon numarası, Microsoft whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz