MHP Çağrı Merkezi Numarası

MHP yani Milliyetçi Hareket Partisi, Türk milliyetçiliğini ve Türk-İslam ülküsünü savunan bir siyasi partidir. Şubat 1969 tarihinde kurulmuştur. Adana’da kurulan partinin genel merkezi Ankara’dadır. Kurucusu Alparslan Türkeş’tir. Başbuğ mahlası olan Alparslan Türkeş’in düşünce ve ilkelerini vizyon edinmişlerdir.

MHP Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

MHP genel başkanı Devlet Bahçeli’dir. Logosu kırmızı zemin üzerinde üç beyaz hilaldir. ‘Halkın yanında, hakkın yolunda, ezelden edebe’ sloganıyla duyulmuştur. Son tüzükler, parti açıklamaları, proje ve çalışmalar, ortaklık kurulan yerler ve işbirlikçileri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. MHP ülke, millet, devlet ve vatan terimlerine oldukça önem vermektedir. Parti gelişimi ve savunduğu görüşler bu terimler çevresinde gelişmektedir. Tüm sorularınız için MHP müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca cevap alabilirsiniz.

MHP ile ilgili tüm sorularınız ve sitede yaşadığınız bütün problemleriniz için MHP müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm istek, şikayet, öneri ve sorularınız için MHP çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde aranılan her zaman kolayca iletişim kurulabilir. Saat 09:00 ve 17:00 arasında aramanız en mantıklısı olacaktır. Yoğun bir telefon trafiği hakim olduğu için çoğu zaman ulaşma sorunu yaşayabilirsiniz. Böyle zamanlarda MHP web sitesinde bulunan e-posta adresine mail atarak irtibat kurabilirsiniz.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Telefon Numarası bağlantısından da bir önceki içeriğimize ulaşabilirsiniz.

MHP Çağrı Merkezi Numarası

444 66 47

MHP Web Sitesi

“MHP Çağrı Merkezi Numarası” üzerine bir yorum

  1. Ben engin uzundere yurt dışında ikamet ediyorum m h p partisine üye olmak istiyorum lütfen bir öneri sunamızınız teşekkür ederim

    Cevapla
Yorum yapın