Metropol Card Müşteri Hizmetleri Numarası 2021

Metropol Card Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi ile Türkiye’nin kart hizmeti veren şirketlerinden olan Metropol Card şirketine herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. Metropol Card şirketi ilk olarak yemek kartı ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra farklı alanlarda kartları ile hizmet vermiştir. Metropol Card müşterilerine restorant, akaryakıt, seyahat ve hediye kartları gibi birçok farklı alanda işlem yapabileceğiniz kartlar ile hizmet vermektedir.

Metropol Card Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Ürünleri arasında yemek sektöründe yapacağınız harcamalarda RestoPay adıyla, akaryakıt harcamalarınızda PetroPay, araç kiralamada FiloPay, seyahat ve konaklama harcamalarınızda OtelPay, okullarda da OkulPay adı altında hizmet veren kartları bulunmaktadır. Metropol Card müşterilerine farklı özellikleri bulunan birçok kartı kullanma imkanı sunmuştur. Metropol Card’ın özellikleri arasında bulunan kartsız kullanım ve tek kart ile birçok işlem yapabilme gibi özellikleri sayesinde kart taşımanıza gerek kalmadan işlem yapabilme imkanı sunmaktadır. Ayrıca müşterilerine üye işyerlerinde yapacakları harcamalarda ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Metropol Card ürünlerinde akıllı kart sistemleri ile hizmet vermektedir. Kartsız bir şekilde işlem yapabilme imkanı sunan Metropol Card müşterilerinin kart numarası veya telefon numarası üzerinden kartınız bulunmadan işlem yapabilme imkanı sunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde harcama yapma imkanı sunan Metropol Card müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde üye işyerlerinden uygun fiyatlarla işlem yapma imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Metropol Card telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Metropol Card çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Metropol Card Müşteri Hizmetleri

444 92 83 – 0850 460 92 83

Metropol Card İletişim

Yorum yapın