Metro Market Telefon Numarası

Metro Market Telefon Numarası, Metro Market müşterileri tarafından sıkça aratılmaktadır. Türkiye’de aktif olarak mağazacılık hizmetleri sunan yurtdışı merkezli markalardan birisi olan Metro Market, Almanya’ da 1964 yılında kurulmuştur. Çok kısa bir süre içerisinde çok hızlı büyüme kaydederek, Avrupa ülkelerinde şubeleriyle faaliyet göstermeye başlamıştır. Bugün sizlerle Metro Market çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer Metro Market iletişim bilgileri detaylarına göz atacağız.

Türkiye’de de son derece yoğun şekilde tercih edilmekte olan Metro Market,  geniş ürün yelpazesiyle özellikle toptan satış alanında en önemli markadır. Son derece uygun fiyat seçeneklerini sağlayan toptan satış sistemi ile birlikte Türkiye’de özellikle mağazalar, kurumlar ve esnaflar tarafından yoğun olarak tercih ediliyor.

Metro Market’in rakipleri arasında Carrefour, Tesco ve Wal Mart gibi büyük marketler yer almaktadır. Toplamda 270.000 kişiye iş veren Metro, elektronik yapıya ağırlık veren bir şirkettir. Türkiye’de ilk olarak 1990 yılında açılmıştır ve günümüzde 35 adet hipermarket Türkiye’de bulunmaktadır. Bu market, Sırbistan, Fransa ve diğer Avrupa ülkelerine de hizmet vermektedir.

Bu durumda son derece yüksek satış rakamlarını yakalamayı başaran mağazacılık zincirlerinden birisi konumunda bulunmasını sağlıyor. Metro Market her geçen gün büyüyen yapısı ile Türkiye genelindeki mağaza sayısını da arttırmaya devam ediyor. Bugün Metro Market; 25 ülkede 759 mağazası ve yaklaşık 108.007’den fazla personeli ile aktif bir şekilde operasyonlarını sürdürüyor.

Metro Market 444 lü müşteri hizmetleri ile görüşmek için 444 50 40 numarasını arayabilirsiniz. Metro Market müşteri temsilcisi aracılığıyla Metro Market’ten yapmış olduğunuz alışverişte yaşadığınız tüm problemleri temsilciye bildirebilir; istek, şikayet, öneri ve görüşlerini kolayca çağrı merkezi yetkilisi ile paylaşabilirsiniz.

Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 50 40

Metro Market İletişim Formu

A101 İletişim Telefon Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

“Metro Market Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

  1. ben metro dan ilk açdiğindan beri aliş veriş yapıyorum indimlerde KARTIM indirmleri iletyorsunuz. ama metyoya geldiyim de AYNİ FİYATİ GÖREMİYORUM FAKLILIKLAR VAR TAVUK BUT 14.95.DİYOR 17. DEN ALDİM herzam aldanıyorum başka fiyatalara bakmıyorum donmuy urunleri de et veya sakkatat fiyetından anmıyorum SORMAKTAN DA UTANIYORUM EMEKLI MEMUR OLARAK metroyu seviyorum ilginiz için teşekkür ederim

    Cevapla
Yorum yapın