Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
953

Türkiye’de aktif olarak mağazacılık hizmetleri sunan yurtdışı merkezli markalardan birisi olan Metro Market, Almanya’ da 1964 yılında kurulmuştur. Çok kısa bir süre içerisinde çok hızlı büyüme kaydederek, Avrupa ülkelerinde şubeleriyle faaliyet göstermeye başlamıştır. Bugün sizlerle Metro Market çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer Metro Market iletişim bilgileri detaylarına göz atacağız.

Türkiye’de de son derece yoğun şekilde tercih edilmekte olan Metro Market,  geniş ürün yelpazesiyle özellikle toptan satış alanında en önemli markadır. Son derece uygun fiyat seçeneklerini sağlayan toptan satış sistemi ile birlikte Türkiye’de özellikle mağazalar, kurumlar ve esnaflar tarafından yoğun olarak tercih ediliyor.

Bu durumda son derece yüksek satış rakamlarını yakalamayı başaran mağazacılık zincirlerinden birisi konumunda bulunmasını sağlıyor. Metro Market her geçen gün büyüyen yapısı ile Türkiye genelindeki mağaza sayısını da arttırmaya devam ediyor. Bugün Metro Market; 25 ülkede 759 mağazası ve yaklaşık 108.007’den fazla personeli ile aktif bir şekilde operasyonlarını sürdürüyor.

Metro Market 444 lü müşteri hizmetleri ile görüşmek için 444 50 40 numarasını arayabilirsiniz. Metro Market müşteri temsilcisi aracılığıyla Metro Market’ten yapmış olduğunuz alışverişte yaşadığınız tüm problemleri temsilciye bildirebilir; istek, şikayet, öneri ve görüşlerini kolayca çağrı merkezi yetkilisi ile paylaşabilirsiniz.

Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 50 40

Metro Market İletişim Formu

Arama Terimleri: Metro Market iletişim bilgileri, Metro Market telefon no, Metro Market irtibat tel, Metro Market canlı destek, Metro Market müşteri temsilcisi, Metro Market şikayet hattı, Metro Market 0850 li telefon numarası, Metro Market whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz