Mertcan Bahar Telefon Numarası

Mertcan Bahar telefon numarası kaçtır? Son zamanların ünlü youtuberlarından olan Mertcan Bahar 1998 yılında güzel ülkemizin Trabzon ilinde dünyaya gelmiştir. Daha 2010 yılında fenomen olacağını adeta gösteren Bahar o yıllardan kendini çektiği videoları youtube a yüklemeye başlamıştı.

Mertcan Bahar

Hızlı bir şekilde Türkiye’de fenomen haline gelen Mertcan Bahar TRT’de yayınlanan sosyal medya programına katılma fırsatı yakalayarak kitlesinin üzerine kitle katmıştır. Hali hazırda daha yaşı küçük olması dolayısıyla eline geçen bu fırsatları tam olarak değerlendirmediğini düşünen bu fenomen sonrasında bir Youtube kanalı açarak kendine tekrar fırsat yaratmıştır.

2015 yılında beyaz perdenin karşısına çıkan bu ünlü fenomen Pişt isimli filmde rol almıştır. Bunun hemen ardından Baho isimli programa konuk edildi. Seneler 2019 u gösterdiği vakit, Dreobse Production’ı kurdu ve şuan orada CEO görevindedir. Bu kanalda ünlülere sorular soran ve muazzam kışkırtmalar yapması ile ünlendi. Aynı zamanda 2019 yılında kuzeni Mustafa Ak ile birlikte firar isimli şarkıyı çektiler, ardından Bahar Bütçe Sıfır adında internet dizisi çekti.

Henüz 22-23 yaşlarında olan bu genç fenomen kahverengi gözlere ve saçlara sahiptir. 1.68 boyunda ve 79 kiloda olan bu fenomenimiz Oğlak burcudur. Şuanda Sema Sarmış ile ilişkisi vardır.

Mertcan Bahar Telefon Numarası

Son zamanlarda Mertcan Bahar isimli fenomenin telefon numarası gündem haline geldi. Ali Biçim tarafından telefon numarası ifşa edildiği söylenen fenomenin henüz telefon numarası gizliliğini korumaktadır. Mertcan Bahar ile iletişim kurmak için sosyal medya adreslerini kullanmanız mümkündür. Mertcan Bahar’ın instagram adresine ulaşmanız için buraya tıklamanız yeterlidir. Bunun dışında mail ile iletişime geçmek için, mertcanbahar@dreobse.com mail adresine mail atabilirsiniz.

Mertcan Bahar Kolay İletişim

Mertcan Bahar bilindiği üzere aşağıda paylaştığım instagram hesabı üzerinden sevdikleri ve ilgilileri ile iletişim kurmaktadır. Fakat bunun yanı sıra aşağıdaki yer alan yorumlar kısmından da Mertcan Bahar ile iletişim kurmak adına mesajınızı iletebilmeniz de mümkündür. Ayrıca sayfamızda yer alan diğer fenomenlerin telefon numaraları ve iletişim yollarını bulmak için buraya tıklayınız.

Mertcan Bahar telefon numarası: Buraya tıklayınız.

Yorum yapın