Merkezi Hekim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
261

Merkezi Hekim, uzun yıllardan beri hastalara hizmet vermektedir. Tüm vatandaşların düzgün bir şekilde sağlık hizmeti almasını amaçlamıştır. Her birey istediği hastanede, istediği bölüme, istediği doktora muayene olabilsin diye geliştirilmiş bir sistemdir. Sistem arayarak ve ya web sitesi üzerinden online randevu alarak işlemektedir. İsteyen herkes hemen telefon numarasını arayarak randevu oluşturabilmektedir. Diğer tüm sorularınız için Merkezi Hekim çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine sadece TC kimlik numaranızı vermeniz gerekiyor, farklı bir bilgi talebi olmaz. Daha sonra istediğiniz hastane adını, doktor adını, bölüm adını ve muayene saatini belirliyorsunuz. Randevu hemen oluşturulabilir. Randevu aldığınız zaman, randevu saatinden 15 dakika önce hastane içinde bulunmanız gerekiyor. Böylece beklemeden ve anında muayene olabilirsiniz. Son zamanlarda en çok kullanılan randevu türü olmaktadır. ALO 182 hattından hemen iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Merkezi Hekim yani MHRS tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Merkezi Hekim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanız yeterlidir. Diğer tüm hizmetler ile ilgili tüm bilgiler için Merkezi Hekim çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Sağlık hizmeti veren binalar mesai saatleri dışında hizmet vermemektedir. Tüm hastaların kusursuz bir şekilde hizmet alması hedeflenmiştir. Randevu almak için günün her saatinde arayabilirsiniz.

 

 

Merkezi Hekim Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

182

 

 

 

Arama Terimleri; Merkezi Hekim canlı destek, Merkezi Hekim müşteri temsilcisi, Merkezi Hekim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Merkezi Hekim çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Merkezi Hekim irtibat numarası, Merkezi Hekim iletişim numarası, Merkezi Hekim şikayet hattı, Merkezi Hekim çağrı merkezi, Merkezi Hekim müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz