Merinos İletişim Telefon Numarası

0
264
Merinos İletişim Telefon Numarası
Merinos İletişim Telefon Numarası

Merinos 1970 yılında Gaziantep’te Mehmet Erdemoğlu ve ailesi tarafından sadece iki adet kilim dokuma tezgahı ile üretime başlayan bir markadır. 1990’lı yıllara gelindiğinde ise bugünün dev dünya markası olma yolunda büyük bir ün kazanmıştır. 1992 yılında ise kendi ipliğini üretmeye başlayarak hızını bir kaç katına çıkarmıştı.

Merinos her geçen gün katlanarak büyüyen bir markadır. Merinos günümüz halı sektöründe dünya birincisi olmanın gururunu yaşamaktadır, aynı zamanda çağdaş teknolojinin tüm donanımına sahip entegre tesislerinde, iplik üretimi ve ev tekstili yapmaktadır. Merinos dünyanın beş kıtasının  yetmiş sekiz ülkesine ihracat yapmaktadır. Türkiye’nin beş yüz büyük sanayi kuruluşu içinde yer alan, uzun yıllardır halı konusunda halı şampiyonu olan bir markadır.

Merinos ülke ekonomisine katkı sağlayan bir dünya markasıdır. Sektörlerinin teknolojik gelişmelerini takip eden iç ve dış piyasada satışı dengeli olarak örgütleyen geniş müşteri tabanı ile her gelir grubuna hizmet veren bir firmadır. Merinos bugün makineli halı sektöründe Türkiye’nin en büyük üretim kapasitesinin ve en modern teknolojisine sahip dev bir markadır. Merinos dünyada kırk yedi ülkeye ihracat gerçekleştiren, tek başına yaptığı ihracat ile sektörde son yedi yılın ihracat lideri olmayı başarmış olan bir kuruluştur. Merinos Rusya, Doğu Avrupa ve Türkiye Cumhuriyetlerin de yapacağı pazarlama ve satış faaliyetleri ile pazar payını arttırmayı hedeflemiştir. Mobilya yatırımlarına 2004 yılında İzmir Torbalı da başlayan Merinos, 2010 yılında 700.000 metrekarelik açık 160.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde dünyanın en son teknolojisi ile kurulmuş olan entegre tesislerinde üretime devam etmektedir.

Merinos kararlı isabetli ve yatırımları ile kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile her gün daha güçlenmekte ayrıca müşterilerin talebini kazanmakta olan büyük bir kuruluştur.

Merinos İletişim Telefon Numarasını memnun kaldığınız, kalmadığınız her konuda arayabilirsiniz.

Merinos İletişim Telefon Numarası : 0 212 654 69 50

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz