Merinos İletişim Telefon Numarası

Merinos İletişim Telefon Numarası bilgisi ile temelleri 1970 yılında Gaziantep’te atılan Merinos şirketine ulaşabilirsiniz. Mehmet Erdemoğlu ve ailesi tarafından sadece iki adet kilim dokuma tezgahı ile üretime başlayan bir markadır. 1990’lı yıllara gelindiğinde ise bugünün dev dünya markası olma yolunda büyük bir ün kazanmıştır. 1992 yılında ise kendi ipliğini üretmeye başlayarak hızını bir kaç katına çıkarmıştı.

Merinos İletişim Telefon Numarası Nedir?

Şirket her geçen gün katlanarak büyüyen bir markadır. Günümüz halı sektöründe dünya birincisi olmanın gururunu yaşamaktadır, aynı zamanda çağdaş teknolojinin tüm donanımına sahip entegre tesislerinde, iplik üretimi ve ev tekstili yapmaktadır. Dünyanın beş kıtasının yetmiş sekiz ülkesine ihracat yapmaktadır. Türkiye’nin beş yüz büyük sanayi kuruluşu içinde yer alan, uzun yıllardır halı konusunda halı şampiyonu olan bir markadır.

Ülke ekonomisine katkı sağlayan bir dünya markasıdır. Sektörlerinin teknolojik gelişmelerini takip eden iç ve dış piyasada satışı dengeli olarak örgütleyen geniş müşteri tabanı ile her gelir grubuna hizmet veren bir firmadır. Merinos bugün makineli halı sektöründe Türkiye’nin en büyük üretim kapasitesinin ve en modern teknolojisine sahip dev bir markadır. Merinos dünyada kırk yedi ülkeye ihracat gerçekleştiren, tek başına yaptığı ihracat ile sektörde son yedi yılın ihracat lideri olmayı başarmış olan bir kuruluştur. Merinos İletişim Numarasını memnun kaldığınız, kalmadığınız her konuda arayabilirsiniz.

Şirket Rusya, Doğu Avrupa ve Türkiye Cumhuriyetlerin de yapacağı pazarlama ve satış faaliyetleri ile pazar payını arttırmayı hedeflemiştir. Mobilya yatırımlarına 2004 yılında İzmir Torbalı da başlayan Merinos, 2010 yılında 700.000 metrekarelik açık 160.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde dünyanın en son teknolojisi ile kurulmuş olan entegre tesislerinde üretime devam etmektedir.

Merinos kararlı isabetli ve yatırımları ile kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile her gün daha güçlenmekte ayrıca müşterilerin talebini kazanmakta olan büyük bir kuruluştur.

Merinos Müşteri Hizmetleri Numarası

0 212 654 69 50

Merinos İletişim

Alfemo Mobilya Çağrı Merkezi Numarasına ise ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın