Mercedes Benz İletişim Telefon Numarası

0
52

Mercedes Benz Almanya’nın Stuttgart ilçesinde kurulmuş bir otomotiv üretim markasıdır. Almanya’nın iki ayrı şirketi olan Benz & Cie ve Daimler Motoren Gesellschaft’ın birleşmesi sonucu kurulmuştur. İsmi Avusturya Nice Başkonsolosu Emil Jellinek’in Daimler fabrikasına yarış otomobili vermesi ve üretilen otomobille yarışta birinci olunmasından sonra Emil Jellinek’in kızının adı olan Mercedes’i şiparişini verdiği 36 arabaya koyulmasını istemiştir. Artan satışlardan sonra Daimler şirketi 1901 yılından sonra ürettikleri otomobilleri Mercedes adıyla satışa çıkarmıştır. Aradan geçen yıldan sonra Mercedes adı otomotiv markası olarak tescillendi ve kurucusu olduğu Karl Benz’in soyadını aldı. Şu anda Mercedes Benz marka ismiyle ve değişen modelleri ile müşterilerinin hizmetine sunulmuştur. Amblemi yıllar içerisinde değişerek günümüzdeki halini almıştır. Ürettikleri araçların birçok özelliği sayesinde güvenli ve rahat sürüş deneyimi imkanı araçlarında bulunmaktadır. Otomobil, hafif ticari araçlar, şehiriçi veya şehirlerarası otobüsleri ve tırları ile hizmet vermektedir. Üretilen otomobillerinin genel özellikleri arasında park etmeniz için size yardım sağlayan sistem, geri görüş kamerası, hıza duyarlı direksiyon sistemi, şerit takip sistemi, hız sınırlayıcı ve sabitleyici gibi özellikleri sayesinde sürücülere güvenli seyahat imkanı sunmaktadır. Satış öncesinde araçla ilgili aklınızda bulunan sorunları gidermek için test sürüşü yapabilirsiniz. Satış sonrasında oluşabilecek durumlar için Mercedes Benz müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanma olanağı sunmuştur.

Mercedes Benz çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek onlara sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için yetkililere danışma imkanını kullanımına sunmuştur.

Mercedes Benz müşteri iletişim telefon numarası: 444 6 244

Arama terimleri: Mercedes Benz müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Mercedes Benz çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz