Menemen Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası 2021

Menemen Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası belediyenin vatandaşlarına aktif olarak hizmet verdiği telefon numarasıdır.

Menemen Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Menemen Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası içeriğimizin devamında aktarılmıştır. Menemen Belediyesi, İzmir ilinin Menemen ilçesi içinde yaşayan tüm vatandaşlara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Sadece Menemen’de yaşayan vatandaşların değil Menemen ilçesi içindeki tüm yol, kaynak, mahalle gibi işlemlerin doğru ve düzgün biçimde yürütülmesi için gerekli olan her şeyi sağlamakla yükümlüdür.

Belediyenin yapmış olduğu işlemlerin ve hizmetlerin son derece mükemmel olması için birçok işlem yapılmaktadır. Yol çalışmaları, mahalle temizlikleri, turlar, ilçe içinde bulunan kültür binalarının korunması, yardım hizmetleri gibi konularda çalışmalar yapmaktadır. Herhangi bir problemle karşılaşıldığında Menemen Belediyesi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Menemen Belediyesi, kurulduğundan beri birçok hizmet vermektedir. Vatandaşlar bu hizmetlerden oldukça memnundur. Belediye binaları 09:00 ve 17:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Binalara ulaşamayan ve uzak olan vatandaşların belediyeye kolayca ulaşabilmesi için belediye ek binaları açılmıştır. Ek binalar sayesinde her vatandaş kolay biçimde hizmet alabilmektedir.

Belediye ile ilgili tüm hizmetler hakkında bilgi almak için Menemen Belediyesi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri dışında gelen aramalara cevap bulamazsınız. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz. Diğer tüm soru, şikayet, soru ve istekleriniz için Menemen Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Gün içinde birçok telefon gelmektedir. Telefon trafiği olması normaldir. Telefonların meşgul olduğu zamanlarda Menemen Belediyesi web sitesinde bulunan e-posta adreslerine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde ise Eskişehir Belediyesi Çağrı Merkezi bilgisi aktarılmıştır.

Menemen Belediyesi Telefon Numarası

0232 832 16 65

Menemen Belediyesi İletişim

Yorum yapın