Media Markt Müşteri Hizmetleri Numarası 2021

Media Markt Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi ile Almanya merkezli en büyük teknoloji kurumlarından olan Media Markt’a kolayca ulaşabilirsiniz. En büyük elektronik mağazaları bulunan Metro Group’a ait olan Media Markt ilk mağazasını Almanya’nın Münih şehrinde 1939 yılında açmıştır.

Media Markt Müşteri Hizmetleri Numarası Direkt Bağlanma

Televizyon,kulaklık, telefon, küçük ev aletleri, çamaşır makinesi, beyaz eşyalar, bilgisayar ve oyun konsollarını satışa sunmaktadır. Her türlü elektronik ürünlerine ek olarak şarj aletleri ve bilgisayar çantaları da satılmaktadır. Türkiye’de ilk şubesini 2007 yılında İstanbul’da açan Media Markt yurt içinde 25 şubesiyle hizmet vermektedir. Yurt dışında ise Almanya başta olmak üzere İtalya, Avusturya, İsviçre, Portekiz, Yunanistan, Belçika, İsveç, Hollanda, Macaristan  Lüksemburg, İspanya ve Polonya’da şubeleri bulunmaktadır.

Dünya çapında 1000’den fazla şubesiyle elektronik aletleri satışa sunan Media Markt en çok tercih edilen elektronik satıcısı olmayı hedeflemişlerdir. Müşterilerinin memnuniyetini de sattığı ürünlerin kalitesi kadar düşünmektedir. Her kalite ve fiyatta ürünleri sadece Media Markt mağazalarında değil ayrıca Media Markt’a ait internet sitesi üzerinden alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü isterseniz evinize kadar teslim edilebiliyor isterseniz de bulunduğunuz yerdeki mağazalardan teslim alabilme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca Media Markt sattığı ürünlerinin her daim arkasındadır. Aldığınız andan itibaren elektronik ürününüze ait garantisi başlamaktadır. Müşterilerinin danışmaları için Media Markt müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır.

Media Markt çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürününüzle ilgili veya internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizle ilgili yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde Barçın Spor İletişim Numarası bilgisi paylaşılmıştır.

Media Markt Çağrı Merkezi Telefonu

0850 222 1 500

Media Markt İletişim

Yorum yapın