McDonald’s Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2
382

Dünyanın en büyük restoran zinciri olan MCDonalds, 15 Mayıs 1940 tarihinde Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde kurulmuştur. Dünyanın en çok satış gerçekleştiren zincirlerinden birisi konumunda bulunan MCDonalds, sadece günlük ortalamada uluslararası pazarda 69 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Bu yazımızda sizlerle McDonalds çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer McDonalds iletişim bilgileri detaylarına bakacağız.

Dünyanın en büyük fast-food restoran şirketi konumunda bulunan MCDonalds, kendisiyle özdeşlemiş maskotu ve logosu ile marka bilinirliği en yüksek seviyede olan uluslararası markalardan birisi konumunda bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak hamburger, çizburger, patates kızartması ve soğuk içeceklerden oluşan ürün yelpazesiyle markalaşmıştır.

Özellikle de markayla özdeşlemiş lezzetleri ve ürün isimleri ile tüketici tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Türkiye genelinde bulunan son yıllarda paket sipariş hizmeti desteği de vermektedir.

Günümüzde tüketiciler MCDonalds sipariş vermek için ya da istek, öneri ve şikayet bildirimleri için MCDonalds 444 lü çağrı merkezi 444 62 62 numarasını kullanabiliyor.

McDonald’s Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 62 62

Arama Terimleri: McDonalds iletişim bilgileri, McDonalds telefon no, McDonalds irtibat tel, McDonalds canlı destek, McDonalds müşteri temsilcisi, McDonalds şikayet hattı, McDonalds 0850 li telefon numarası, McDonalds whatsapp hattı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz