Maximum Kart İletişim Numarası

Türkiye İş Bankası tarafından hizmet vermekte olan Maximum Kart bir kredi kartıdır. Bu içeriğimizde Maximum Kart İletişim Numarası sizlere aktarılmıştır.

Maximum Kart İletişim Numarası Nedir?

İş Bankası müşterileri tarafından kullanılabilen bu kart sayesinde banka tarafından oluşturulan ve düzenlenilen kampanyalardan, fırsatlardan ve indirimlerden faydalanma şansı yakalıyorsunuz. Ayrıca puan kullanımı ile de birçok kişinin tavsiyesi olan Maximum Kartı Türkiye’nin birçok yerinde kullanabilirsiniz.

Sadece Türkiye değil aynı zamanda  yurtdışında  VISA / MasterCard sembolü taşıyan tüm tüm noktalarda kullanabileceğiniz bu karttan faydalanmak istiyorsanız Maximum Kart müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Maximum Kart ile yapılan yurt dışı alışverişlerinde yabancı para birimi ile ilgili alışverişleri karta borç olarak yansımaktadır. Maximum Kart aynı zamanda 7/24 olarak tüketicilere nakit avans hizmeti vermektedir. Dilediğiniz zaman size en yakın ATM’den nakit avansınızı saniyeler içerisinde çekebilirsiniz. 12 aya kadar taksitlendirme seçeneği sunan Maximum Kart tüketicilerine en kolay ve en ekonomik ayrıcalıkları sunmaktadır.

Eğer Maximum Kart müşterisi iseniz kartınızın kaybolması, çalınması gibi durumlarda Maximum Kart iletişim numarasını arayabilir ve yetkiliden kartınızın iptal edilmesini ve size yeni kart gönderimini talep edebilirsiniz. Müşterilerini mağdur etmemek için kurulan Maximum Kart müşteri temsilcisi size kartınız hakkında detaylı bilgi verebilir ve borçlarınız hakkında bilgilendirmede bulunabilir.

Maximum Kart çağrı merkezini arayarak aynı zamanda Maximum Kart başvurusunda da bulunabilirsiniz. Size sunduğu eşsiz fırsatlar ve kampanyalardan faydalanabilmeniz için Maximum Kart telefon numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Maximum Kart Telefon Numarası

0850 724 0 724

Alternatif Bank İletişim Numarası

Yorum yapın