Mavi Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Mavi Çağrı Merkezi Numarası Nedir, sorusuna yanıt verdiğimiz içeriğimizde ülkemizde popüler bir alışveriş şirketi olan Mavi’nin iletişim bilgileri yer almaktadır.

Türkiye’de oldukça popüler bir jean markası olan Mavi tam olarak 1991 senesinde bu sektörde yer almaya başlamıştır. 2008 senesinde perakende büyüme stratejisi geliştiştiren marka kısa bir süre içerisinde büyük bir gelişme yaşamıştır.

Mavi Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye içerisinde 350’den fazla mağazası bulunan Mavi Jeans günümüzde kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları ile modayı belirleyen öncü markalar arasında yer almayı başarmıştır. Bununla da kalmıyor! Mavi markası aynı zamanda Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Adriana Lima, Elsa Hosk, Barbara Palvin gibi ünlü modelleri yüzü yaparak küresel bir marka olma yolunda emin adımlar atmıştır.

Mavi mağazalarında jean başta olmak üzere tişört, kazak, bluz, ceket, mont, tunik, elbise, pantolon, etek, çanta, şal, kemer gibi ürünleri bulabilirsiniz. Firma sadece Türkiye içerisinde değil aynı zamanda yurt dışında da adından sıkça bahsettirmektedir. Mavi markasının ürünleri Almanya, Amerika, Kanada, Rusya, Avustralya gibi ülkelerde büyük bir ilgi görmektedir. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bir mağazası bulunan markasının size en yakın mağazasını öğrenmek için Mavi çağrı merkezini arayabilirsiniz. Alışveriş şirketlerine de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Mavi müşteri hizmetlerini arayarak markanın müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetine önem veren bu alanda çalışmalar yürüten Mavi markası her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Mavi müşteri hizmetlerini arayarak markadan satın aldığınız ürünlerin şikayetinde bulunabilir ve iade & değişim gibi taleplerde bulunabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Mavi iletişim numarası müşterilerine destek vermek için kurulmuştur.

Mavi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0850 288 62 84

Mavi Jeans İletişim Formu

Mavi İletişim E-Posta Adresi

Yorum yapın