Martı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
2063
Martı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Martı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Arabalarda, taksilerde, otobüs ve minibüslerde trafikte beklemekten birçoğumuzun zamanı boşuna gitmekle beraber, yoğun stres altında kalmaktayız. Gündelik yaşamın bu koşuşturmasından sıkılanlar için güzel bir fikir piyasaya sürülmüştür. Martı adı verilen scooterlar piyasaya sürüldü ve gündelik yaşamın bu koşuşturmasında en azından temiz hava alınarak kısa yolculuklar yapılmaktadır.
   2018 den bu yana popülaritesi artmaktadır. Ayrıca Martı adı altında üretilen bu scooterlar Türk mühendislerinin elinden çıkmaktadır. Martı scooterları İstanbul’da üretilmiştir. Ayrıca Martı scooterların teknolojik malzemeleri -mekanik aksamları- Çin’den Türkiye ye getirilmiştir fakat yerli ürün olabilmesi için bu aksamların üretilme projesi başlanmıştır.
   Martı scooterları ise üretim yeri olarak Kocaeli seçilmiştir.
   Peki Martı scooterları nasıl kullanılmaktadır? Martı sccoterları mobil cihazlara yüklenebilen bir  uygulaması vardır. Hem Android hem de İOS da ücretsiz uygulaması indirildikten sonra haritanın sizi yönlendirerek size en yakın olan martıyı bulduktan sonra başlata basması ile gelen kodu mobil cihazınıza okutmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise uygulama size dört haneli bir şifre yolluyor ve Martı üzerindeki kilide dört haneli şifreyi yazarak Martı‘yı almış oluyorsunuz ve böylece istediğiniz yere gitme imkanı, gezme imkanı buluyorsunuz.
   Martı kullanmak sağlığımıza yararlı olduğu aşikar, peki cüzdanımızı nasıl etkiliyor sorusu aklınıza geliyor direkt hemen bir açıklık getirelim. Martı‘ya bindiğinizde scooterı açmak için 2 türk liranızı  alıyor daha sonrasında ise her 1 dakika 60 kuruşa denk geliyor yani
Başlangıç Ücreti : 2 TL
Dakika Başı +60 Kuruş  ekleniyor.
   Ayrıca Martı scooterları 1 Mart 2019 tarihinde İstanbul’da ilk olarak Kadıköy,Göztepe ve Bostancı semtlerinde hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul’un dışına çıkmayı da başaran Martı scooterları İzmir, Yalova, Eskişehir, İzmit, Bursa, Ankara, Antalya, Gaziantep’te de hizmet vermekte ve git gide büyümeye yayılmaya yani ün kazanmaya devam etmektedir.
 Ayrıca Martı scooterları kullanırken uymanız gereken kurallar var ve bu kuralları çiğnerseniz eğer para cezaları vardır, bu cezalar:
– verdiğiniz zarara göre kullanıcı kaynaklı hatalar ve tamir bedeli
– Yanlış şekilde park cezası 40 TL
– Hizmet bölgesinin dışına veya kamuya kapalı alana park cezası 40 TL
– Martının hesap sahibi dışında kullanılması 40 TL
–  Çalıntı yahut kayıp durumunda 3 bin TL ( +9 bin TL scooter parası)
– Özel bir mülke herkesin girişine açık olmayan bir alana park edilmesi halinde ise 500 TL’ye kadar ceza
Bu cezalara güncelleme gelebilir, kullanmadan önce uygulamada bir kez daha cezaları kontrol etmeyi unutmayın. Olası durumda olasılık bize ait değildir.

Martı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarasını herhangi bir acil teknik destek talebi oluşturmak için ya da soru sormak için arayabilirsiniz.

Martı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 0850 800 61 25

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz