Marks&Spencer Telefon Numarası Nedir?

Marks&Spencer Telefon Numarası, Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren Marks&Spencer müşterilerinin daha kolay ulaşması için şirket tarafından yönetilen bir numaradır. Marks&Spencer 1884 yılında Michael Marks ve Thomas Spencer tarafından giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Giyim alanında ürünleri ile hizmet vermiştir. Şirketin mağazalarında birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Mağazalarında kadın, erkek ve çocuk giyim alanında ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur.

Marks&Spencer Telefon Numarası

Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca Marks and Spencer ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Marks and Spencer mağazalarında omuz ve sırt çantası gibi çanta alanında ürünleri ile hizmet vermiştir. Sahip olduğu mağazalarında cüzdan, kravat, kemer ve çorap gibi aksesuar alanında ürünlerini satışa sunmuştur.

Şirket internet sitesi üzerinden de hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren şirket mağazaları ve internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerine alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan şirket müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Mark and Spencer müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Marks and Spencer çağrı merkezi numarası dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında sormak istedikleri sorular için yetkililere danışabilirsiniz. Trend Tesettür Çağrı Merkezi Numarasına da ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Marks&Spencer Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 222 22 67

Marks&Spencer İletişim

“Marks&Spencer Telefon Numarası Nedir?” üzerine 2 yorum

  1. Çoçuklarım bilmeden televizyon programında netflıx kanalına bilmeden tv komandosun yaptığı Yanlış tuşlamadan dolayı hesabından Kesinti olmuş kesinti iade edilmesini istiyorum İYİ YAYINLAR DİLiYORUM

    Cevapla
Yorum yapın