Maksimum Kitap Telefon Numarası 2022

Maksimum Kitap Telefon Numarası bilgisi vereceğimiz içeriğimizde ülkemizin önde gelen kitap şirketlerinden olan Maksimum Kitap şirketine ulaşabilirsiniz. Şirket ilk olarak internet sitesi üzerinden faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra birçok farklı alandan kitapları ile hizmet vermiştir. Maksimum Kitap müşterilerine farklı yayınevinden ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir.

Maksimum Kitap Telefon Numarası Nedir?

Ürünleri arasında KPSS, LGS, TYT , AYT, Polis Meslek İçi, Adli İdari Hakimlik, Kaymakamlık Sınavları, PTT Sınavlarına hazırlık gibi birçok farklı kitapları bulunmaktadır. Ayrıca Maksimum Kitap müşterilerine ilköğretim, ortaokul ve lise öğrencilerinin derslerine yardımcı ve sınava hazırlık kitaplarını da satışa sunmuştur. Kitaplarına ek olarak kırtasiye alanında defter, kalem, çanta ve kalemlik gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Maksimum Kitap İş Bankası Kültür Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Epsilon Yayınevi, Seçkin Yayıncılık, Palme Yayınları ve Yargı Yayınevi gibi birçok farklı yayınevinden ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde birçok farklı yayınevinden ürünlerini satışa sunan Maksimum Kitap internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket, internet sitesi üzerinden farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Maksimum Kitap müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Maksimum Kitap müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Maksimum Kitap çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Kitapseç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile de benzer alanda faaliyet gösteren şirkete ulaşabilirsiniz.

Maksimum Kitap Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 303 66 78

Maksimum Kitap İletişim

Yorum yapın