MAC Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
497
MAC Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
MAC Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Make-Up Art Cosmetics -MAC- Kanada da yaşayan makyaj sanatçısı aynı zamanda fotoğrafçı olan Frank Taskan ve güzellik salonu sahibi Frank Angelo tarafından güzel fotoğraflanabilen makyaj noksanlığından sıkılıp, kendi makyaj malzemelerini yapmaya karar vermişler. Başta kendi mutfaklarında ürettikleri bu ürünleri kendi salonlarında, makyaj sanatçısı arkadaşlarına, tanıdığı birkaç model ve fotoğrafçı arkadaşlarına sattılar.
Küçük çaplı sattıkları bu ürünlere sahip olmak isteyen moda editörleri ve stilistler de dahil oldu. Fotoğraflarda muazzam çıkan bu ürünler hemen farkedildi ve talep üstüne talep yağmaya başladı, almış olduğu dergi övgüleri artmaya başladıkça; bu çok konuşulan ürünlerin, popülerliği de hızla büyümeye, ün kazanmaya başladı. Frank Toskan ve Frank Angela bu ürünleri Toronta da bir mağaza içindeki stanlardan 1984 yılında piyasaya sürmeye başladı. Bu ikilinin amacı ürünlerinin şık ve kullanışlı olmasıydı. Piyasadaki diğer ürünlerin aksine kendi ürettikleri bu ürünler cilt bakımı odaklı değil “tek renk” odaklıydı.
MAC 1994’te gündemde olan HIV ve AİDS hastalıklarının, bu hastalıklarla mücadele eden kuruluşlara yönelterek MAC AİDS FONU yarattı. Üç yüz kırk milyon dolar kazandığı VIVA GLAM Kampanyasında Lady Gaga, Pamela, Anderson ve Nicki Minaj bulunmaktaydı.
Mutfakta başlayan bu serüven dünya devri bir kozmetik ağına dönüşmesi ise 1997 yılında Eştee Lauder şirketleri tarafından satın alınması ile başladı. Ürettikleri bu ürünler hem profesyonel kullanıcılara hem de gündelik kullanıma uygun olan MAC 2004 yılında Akmerkez de açıldı. Türkiye’de de çok talep gören bu marka İstiklal Caddesi’ndeki açtıkları bu mağazada Türkiye’de ki en yüksek cirolu dünya sıralamasına giren MAC mağaza haline geldi.
MAC sadece makyaj malzemesi üretmekle kalmamış aynı zamanda da profesyonellere yönelik özel bir ürün serisinin satıldığı mağazalarda sektör profesyonelleri ile sık sık bir araya gelip bilgi paylaşımlarında bulunuyor.

MAC Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarasını hijyen sorunlarında,alerjik reaksiyonlarda şikayet etmek için yada önerileriniz için arayabilirsiniz.

MAC Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası :  0216 217 16 22

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz