Loras Zeytin İletişim Numarası

Loras Zeytin İletişim Numarası bilgisi sayesinde kahvaltılarımızın olmazsa olmazı arasında olan Zeytin’in üretim ve satışını yapan Loras Zeytin şirketine ulaşabilirsiniz. Kahvaltının olmazsa olmazı zeytin birçok aşama geçirerek soframıza gelmektedir. Bu aşamaları titiz bir şekilde takip eden Loras Zeytin sizleri en kaliteli zeytinlerle buluşturuyor. Dalından sofraya en organik haliyle gelen zeytine katkı maddesi, tatlandırıcı eklenmiyor. Loras Zeytin katkı maddelerine oldukça mesafeli olduğundan zeytincilik konusunda da aynı tavrı göstermektedir. Firma ilk olarak zeytinleri bahçesinden alarak kırma ve salamura işlemine başlamaktadır.

Loras Zeytin İletişim Numarası 2022

Zeytinleri bahçeden alırken oldukça özenli işlem yapmaktadır. Herhangi bir ezilme çürüme olmaması adına zeytinler tek tek seçilmektedir. Zeytinler selelere doldurulduktan sonra biraz havalandırılır. Bu esnada hiçbir şekilde sulanmasına müsaade edilmez. Havalandırma esnasında temizlik kurallarına da uyulur. Loras Zeytin bu konuda geleneksel yöntemleri kullanmaktadır. Bu işlemin ardından en önemli işlem olan kırma ve salamura işlemine geçilir. Soslu zeytinlerin sosunun tutması, zeytinle özleşmesi gibi önemli konuların altında bu işlemler yatmaktadır. Kırma işlemi yapılırken zeytin fazla ezilmemelidir. Ve mümkün mertebe metal, demir gibi parçalarla kırma işlemi yapılmaz.

Loras Zeytin kırma işleminde de geleneksek bir tavır takınarak kırma işlemini metal aksam olmadan gerçekleştirmektedir. Kırma işleminin altından yine biraz havalandırılan zeytinlerin salamura sosu hazırlanmaktadır. Zeytine tat veren kısım bu kısımdır. Burada katkı maddesi kullanmayan firma su ve kaya tuzu ile salamura işlemini yapmaktadır. Oranları büyük bir titizlikle ayarlayan firma zeytinin lezzetini bu şekilde yakalamaktadır. Firma salamura olan zeytini gölge ve kuru bir yerde bekletmektedir. Bekleme aşamasında kesinlikle ortama insan girmemektedir. Steril bir şekilde salamura işlemi tamamlanmaktadır. Salamura işleminin ardından Loras Zeytin zeytine değişik şekiller vermektedir. Soslu, çekirdeksiz vs olmak üzere sofralarınıza çok çeşitli lezzetler sunmaktadır. Zeytinlerin hazırlanışı ve başka konularda görüş, öneriniz için Loras Zeytin İletişim Numarası sizlerle beraberdir.

Loras Zeytin Telefon Numarası

0256 259 10 80

Loras Zeytin İletişim

Yorum yapın