Logitech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
611

Tam adı Logitech International S.A. olan Logitech, Avrupa merkezli en önemli teknoloji şirketidir. İsviçre merkezli olsa da ABD’ li bir bilgisayar ve dijital platform parçası üreticisi konumunda bulunuyor. Günümüzde klavye, fare ve webcam gibi bilgisayar çevre birimleri ürünlerinde dünyanın en çok tercih edilen markasıdır. Bununla birlikte Logitech firması tarafından günümüzde, kişisel bilgisayar hoparlörleri, kulaklıklar, kablosuz ses cihazları, ev telefonları ve MP3 çalar gibi medya araçlarına ilişkin olarak da üretim gerçekleştirir. Bu yazımızda Logitech çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

1981 yılında kurulan Logitech, 1990’lı yıllardan bu yana uluslararası bilgisayar teknolojisi sektöründe dünyanın en önemli markalarından birisi konumunda bulunuyor. Yüksek kaliteye sahip ve her kullanım ihtiyacına yanıt verecek özelliklerde ürünleri bulunuyor.

Logitech 444 lü müşteri hizmetleri numarası olarak 00800 44 882 5862 numarası verilmektedir. Bu numaradan sadece sabit hatlar ile arama gerçekleştirilebiliyor.

Logitech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
00800 44 882 5862 (Pazartesi – Cuma: 10:00-19:00 | Sadece Sabit Hatlardan)

Arama Terimleri: Logitech iletişim bilgileri, Logitech telefon no, Logitech irtibat tel, Logitech canlı destek, Logitech müşteri temsilcisi, Logitech şikayet hattı, Logitech 0850 li telefon numarası, Logitech whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz