Loft Çağrı Merkezi Telefon Numarası 2022

Loft Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi ile giyim sektöründe hizmet veren ve temelleri 1990 yılında atılan Loft şirketine ulaşabilirsiniz. Şirket 1990 yılında Eroğlu Holding’e bağlı olarak mağazaları sayesinde faaliyetlerine başlamıştır. Mağazalarında giyim alanında kot pantolonları ile hizmet vermiştir. Birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Loft Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Mağazalarında kadın ve erkek giyim alanında ürünlerini satışa sunan şirketin ürün skalasında; pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca mağazalarında Jean adı altında kot pantolonları gibi birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Giyim sektörünün yanı sıra ayakkabı alanında ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Aksesuar alanında çanta, cüzdan, kemer ve çorap gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür.

Loft mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinden birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde toplamda 82 adet mağazaları sayesinde ürünleri ile müşterilerine hizmet veren mağazaları ve internet sitesi üzerinden müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır.

Farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan şirket müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Loft müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur.

Loft çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Bir önceki içeriğimizden ise Twist İletişim Numarası bilgisine ulaşabilirsiniz.

Loft Telefon Numarası

444 59 69

Loft İletişim

Yorum yapın