LinkedIn Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

LinkedIn Nedir?

5 mayıs 2003 tarihinde kurulan LinkedIn, ABD merkezli bir sosyal paylaşım platformudur. Ancak diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak daha çok kurumsal kimlik taşımaktadır. Çünkü LinkedIn platformunda iş dünyasından kullanıcılar, diğer kişilerle iletişim kurabilmek ve bilgi paylaşımında bulunmak amacıyla faaliyet gösteren “profesyonel” bir sosyal ağdır. 2013 yılında dünya genelinde 200 farklı ülkeden 200 milyonu aşkın aktif kullanıcı sayısına ulaşmayı başarmıştır. Bu yazımızda sizlere pek çok kişi tarafından aranan LinkedIn çağrı merkezi iletişim telefon numarası hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Uluslararası düzeyde faaliyet gösteren LinkedIn platformunda Türkçe’ de dahil olacak şekilde toplam 20 dilde hizmet desteği bulunuyor. LinkedIn, hızla büyüyen yapısı çerçevesinde de 13 haziran 2016 tarihinde tam 26..2 milyar dolar bedelle teknoloji devi Microsoft tarafından satın alınmıştır.

LinkedIn Ne İşe Yarar?

LinkedIn herkes tarafından kurumsal işlerin döndüğü sosyal medya olarak bilinmektedir. Fakat LinkedIn bilinen bu özelliğinin aksine birçok işe yaramaktadır. LinkedIn ne işe yarar? Sorusuna en net cevap olarak şunlar verilebilir:

 • Bireylere istihdam sağlar. Doğru bir şekilde kullanılan profile iş teklifi gelme olasılığı yüksek olduğu gibi, açılan iş ilanlarına başvuru yapılması durumunda iletişime geçilme potansiyeli yüksek olan bir sosyal mecradır.
 • Network yani iş ağını genişletmek için çok büyük önem taşır.
 • Kurumsal firmaların gelişmelerini ve haberlerini anında öğrenebilirsiniz.
 • Firma sahipleriyle veya insan kaynaklarıyla arkadaş olabilir, sorular sorabilirsiniz.

LinkedIn Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkçe dil desteği de bulunan LinkedIn 444 lü müşteri hizmetleri ise maalesef bulunmuyor. Bunun yanı sıra Linkedin 0850’li telefon numarası en çok aratılanlar arasında fakat, LinkedIn platformunun 0850’li telefon numarası da bulunmuyor. Direkt müşteri temsilcileriyle görüşülemiyor olsa da kullanıcıların her sorun ve işlemi için kullanabileceği “Destek/Yardım” ekranı bulunuyor.

LinkedIn şikayet hattına ulaşabilmek için yapabileceğiniz en iyi seçenek LinkedIn Resmi Yardım Merkezi ziyaret etmek olacaktır. Buradan gerekli talebinizi iletebilir veya sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

LinkedIn Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Üzgünüz, böyle bir numara bulunmamaktadır.

“LinkedIn Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” üzerine 5 yorum

 1. Ücretsiz deneme altında kart bilgilerilerimi istendi premium üyeliğine geçmeme me rağmen iznin olmadan kart hesabımdan para çekildi alınan ücretin hesabıma geri aktarılmasını istiyorum aksi taktirde online dolandırıcılık adı altında dava talebinde bulunacağımi belirmek istiyorum.

  Cevapla
 2. Ücretsiz deneme altında kart bilgilerilerimi istendi premium üyeliğine geçmeme me rağmen iznin olmadan kart hesabımdan para çekildi alınan ücretin hesabıma geri aktarılmasını istiyorum aksi taktirde online dolandırıcılık adı altında dava talebinde bulunacağım.

  Cevapla
 3. Ücretsiz deneme adı altında kart bilgikerim alındı. Bu ücretsiz deneme bittiği ve ben onay vermediğim halde benden aylarca ücret kesilmiş. Yapılan etik değildir. Ve bu bir dolandırıcılıktır. Ücretsiz verilen premium üyeliğinin derhal kapatılmasını be benden rızam dışında alınan ücretlerin geri verilmesini istiyorum. Aksi taktirde yetkili mercilere suç duyurusunda bulunacağımı belirtirim.

  Cevapla
 4. Sayın Yetkili,
  Linkedinde bulunan hesabımı kapatmak istiyorum ancak mail adresim ve telefon numaram eski şirket adresleri ile girilmiş olabilir hatırlamadığım için giriş yapamıyorum.
  Hesabın kapanması için yardımınızı rica ederim
  Ümmüye Gülkan

  Cevapla
 5. şifre doğrulama için gelen mesaj aşagıdaki gibidir .bu yuzden şifre düzeltme ekranını kullanamıyorum.
  MYLSREPLACE113839392007;1;2;1576241944.13876.webmail5571.mynet.com:html-body;(null);-
  hangi aralık şifredir anlamadım.

  Cevapla
Yorum yapın