Lidyana Telefon Numarası *Çağrı Merkezi Numarası*

Lidyana Telefon Numarası bilgisi ile 2012 yılında Hakan Baş tarafından kurulmuş bir moda şirketi olan Lidyana’ya ulaşabilirsiniz. Lidyana markasının başında kurucusu da olan Hakan Baş bulunmaktadır ve şirket kurulduğundan bu yana birçok ünlü iş adamının da desteğini almıştır.

Lidyana Telefon Numarası 2022

Aramış olduğunuz birçok moda ile ilgili ürünleri Lidyana’da çok rahat bir şekilde bulabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda ünlülerin de kullandığı bir alışveriş sitesidir. Lidyana üzerinde birçok marka bulunmaktadır ve bu markaların birçoğu da dünyaca bilinen markalardır. Türkiye’de ünlü olan tasarımcıların ürünlerini de bu sitede bulmak mümkündür. Hem erkek hem kadın ürünleri üzerinde modayı takip ederek satılan ürünler, en son moda ve trend ürünler olmaktadır. Sürekli olarak kendi geliştiren Lidyana, modayı takip ederek müşterilerine en güzel ürünleri sunmaya çalışmaktadırlar.

İlk kurulduğu zamanlarda sadece takı satışı yapmaktaydı. Daha sonrasında çok büyük bir kitleye sahip olduktan sonra, kadın ve erkek giyimine önem verdi ve de bu alanda da oldukça iyi işler gerçekleştirdi. Giyimin yanı sıra gözlük, çanta, aksesuar ve ev ürünleri gibi birçok ürün yelpazesi ile müşterilerine çok büyük çeşitlilik sunmaktadır. Özellikle de son zamanlarda en çok satılan ürünlerinin başında saatler gelmektedir. Birçok ünlü markanın saatlerini sizlere sunan Lidyana, aynı zamanda bu ürünleri sizlere en uygun fiyattan sunmayı da garanti etmektedir. Size özel indirim kodları ile birlikte almak istediğiniz ürünleri daha da ucuz şekilde bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

Site üzerinden bir ürün aldığınız zaman onu beğenmediyseniz ya da ürününüzde hasar var ise, geri göndermeniz mümkündür. Lidyana, prensipleri gereği müşteri memnuniyetini oldukça fazla önemsemektedir. Bundan dolayı her türlü istek, şikayet ve önerilerinizi müşteri hizmetleri numarası ya da mail adresinden iletebilmeniz mümkündür. Ürün iade işlemleri yaklaşık olarak iki hafta kadar sürmektedir. İade işlemleri içinde yine iletişim kanallarından ulaşabilmeniz mümkündür.

Lidyana Çağrı Merkezi Numarası

0 549 821 96 61

Lidyana İletişim

Yorum yapın