Lidyana İletişim Telefon Numarası

0
239
Lidyana İletişim Telefon Numarası
Lidyana İletişim Telefon Numarası

Lidyana, 2012 tarihinde kurulmuş bir online alışveriş platformudur. Lidyana markasının başında kurucusu da olan Hakan Baş bulunmaktadır. Ama kurulduğu günden bugüne kadar da birçok ünlü iş adamının da desteğini almıştır. Ayrıca yabancı iş adamlarının da yatırım ve destekleri devam etmektedir. Aramış olduğunuz birçok moda ile ilgili ürünleri Lidyana’da çok rahat bir şekilde bulabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda ünlülerin de kullandığı bir alışveriş sitesidir. Lidyana üzerinde birçok marka bulunmaktadır ve bu markaların birçoğu da dünyaca bilinen markalardır. Türkiye’de ünlü olan tasarımcıların ürünlerini de bu sitede bulmak mümkündür. Hem erkek hem kadın ürünleri üzerinde modayı takip ederek satılan ürünler, en son moda ve trend ürünler olmaktadır. Sürekli olarak kendi geliştiren Lidyana, modayı takip ederek müşterilerine en güzel ürünleri sunmaya çalışmaktadırlar.

Lidyana ilk kurulduğu zamanlarda sadece takı satışı yapmaktaydı. Daha sonrasında çok büyük bir kitleye sahip olduktan sonra, kadın ve erkek giyimine önem verdi ve de bu alanda da oldukça iyi işler gerçekleştirdi. Giyimin yanı sıra gözlük, çanta, aksesuar ve ev ürünleri gibi birçok ürün yelpazesi ile müşterilerine çok büyük çeşitlilik sunmaktadır. Özellikle de son zamanlarda en çok satılan ürünlerinin başında saatler gelmektedir. Birçok ünlü markanın saatlerini sizlere sunan Lidyana, aynı zamanda bu ürünleri sizlere en uygun fiyattan sunmayı da garanti etmektedir. Size özel indirim kodları ile birlikte almak istediğiniz ürünleri daha da ucuz şekilde bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

Lidyana üzerinden bir ürün aldığınız zaman onu beğenmediyseniz ya da ürününüzde hasar var ise, geri göndermeniz mümkündür. Lidyana, prensipleri gereği müşteri memnuniyetini oldukça fazla önemsemektedir. Bundan dolayı her türlü istek, şikayet ve önerilerinizi müşteri hizmetleri numarası ya da mail adresinden iletebilmeniz mümkündür. Ürün iade işlemleri yaklaşık olarak iki hafta kadar sürmektedir. İade işlemleri içinde yine iletişim kanallarından ulaşabilmeniz mümkündür.

Lidyana İletişim Telefon Numarası: 0 549 821 96 61

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz