LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

LG müşteri hizmetleri numarası kaçtır? LG müşteri temsilcisine bağlanmak ve LG direk bağlanma için yazımız sizlere yardımcı olacaktır.

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi LG, 1947 yılında kurulmuştur. Uzakdoğu’ nun en köklü ve en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan LG, uluslararası teknoloji pazarında zengin ürün yelpazesiyle faaliyet gösteriyor. Özellikle elektronik, akıllı cep telefonu, bilgisayar çevre birimleri ve donanımları gibi alanlarda üretim gerçekleştiriyor. LG şirketi aynı zamanda da petrokimya alanında da faaliyet gösteriyor. Bu içeriğimizde sizlere LG çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer bilgilerden bahsedeceğiz.

Dünya genelinde en fazla tanınırlığı bulunan teknoloji şirketlerinden birisi konumunda bulunan LG özellikle monitör ve televizyon teknolojisindeki üstün kalitesiyle, sektörün en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Türkiye’ de akıllı televizyon modellerinde yakaladığı yüksek görüntü kalitesi ve tasarım şıklıkları ile dikkat çeken LG şirketi, Türkiye genelinde ofis ve mağazalara sahiptir.

LG Çağrı Merkezi Numarası

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG Türkiye ofisleri bulunduğundan günümüzde 444 çağrı merkezi bulunuyor. LG çağrı merkezi numarası 444 6 543 şeklindedir.

LG Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 6 543 (Haftanın her günü , 09:00 – 20:00)

LG Müşteri Hizmetleri Numarası

LG iletişim bilgileri, telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı gibi LG müşteri hizmetleri numarası gibi firmaya ulaşabileceğiniz çeşitli yolları sizlere aktarmaya çalıştık.

Yorum yapın