Lexus Telefon Numarası 2022

Lexus Telefon Numarası bilgisi ile lüks otomobil üretimi yapan ve dünyanın birçok noktasında satış yapan Lexus şirketine ulaşabilirsiniz. Üretimlerini genellikle lüks araçlar üzerinden tercih eden Lexus üretim merkezi olarak Japonya’ya aittir. Lüks otomobilleri ve fiyatları ile Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Orta Doğu, Okyanusya, Afrika ve Latin Amerika gibi dünyanın farklı kıtalarında ve ülkelerinde alıcıları bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde en çok satılan lüks otomobil markası olarak bilinmektedir.

Lexus Telefon Numarası

Japonya’da bölünerek 1989 yılında kurulmasına rağmen ürettikleri arabalar  Japonya’da 2005 yılında piyasaya çıkartılmıştır. Yüksek kalite sürüş deneyimleri ve sağlamlıkları açısından müşterileri tarafından tercih edilmektedir. İlkleri  yaşatan bir marka olarak Lexus  sekiz ileri vitesi geliştirerek otomobillerinde kullanma imkanı sunmuştur. Hibrit ismiyle bilinen araçlarının sürüş sırasında kendi kendini şarj etme özelliğinden dolayı fiş ve dizel gibi farklı enerji kaynaklarını kullanmanıza gerek kalmamaktadır.

Hibrit özellikli araçlarını üretmelerinin nedeni ise yakıttan tasarruf etmek ve performanstan ödün vermeyerek keyifli yolculuk yapma imkanını müşterilerine sunmaktır. Kaliteli ve konforlu olmasının yanı sıra fiyatları ise normal bir araba fiyatının üstündedir. Teknolojinin sunduğu son nokta imkanları ile otomobillerinin performanslarını arttırarak farklı özellikte araçlarla hizmet vermektedirler. Ayrıca Lexus size özel aracınızla test sürüşü yapmanıza imkan sağlamaktadır. Türkiye’de Ankara ve İstanbul’da bulunan bayileri ile hizmet vermekte olan Lexus müşterilerinin memnuniyetini düşünerek Lexus müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını satış sonrası ve öncesi sorularınız için kullanıma sunmuştur.

Lexus çağrı merkezi iletişim telefon numarasını talep, görüş ve önerileriniz için arayabilirsiniz. Araçlar hakkında bilgi almak veya yaşadığınız sorunlara ait sorularınız için yetkililere danışabilirsiniz.

Lexus Müşteri Hizmetleri Numarası

0212 354 03 55

Lexus İletişim

Yorum yapın