Levi’s Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Levi’s Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi sayesinde temelleri 1853 yılına dayanan ve Amerika’da kurulan kot şirketine ulaşabilirsiniz. Levi Strauss isimli Alman – Musevi olan bir göçmen tarafından kurulmuştur. İlk başlarda sadece pamuklu giysi üretimi yapmakta olan firma daha sonra kot pantolon ‘blue jean’ üretimi yapmaya başlamıştır. Tabii markanın bu sektöre girmesindeki en büyük etken ise Levi Strauss’un insanların daha kaliteli kıyafetlere ihtiyacının olmasını fark etmesi ile başlamıştır.

Levi’s Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Daha sonra jean sektörüne büyük bir giriş yapan Levi’s markası kısa bir süre içerisinde büyük bir patlama etkisi yarattı! Sadece Amerika’da değil aynı zamanda birçok farklı ülkede mağazalarını açan Levi’s, günümüze kadar gelerek en güvenilen ve en köklü markalar arasında yerini almayı başarmıştır. Türkiye’de de büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Levi’s markasının dünya genelinde 500’den fazla mağazası bulunmaktadır. 100’den fazla ülkede mağaza açan Levi’s markası her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Kalitelisi ve güvenirliği ile büyük bir ilgi gören marka Türkiye’de Ankara, İstanbul, Antalya, Balıkesir, Bursa, Bolu, Diyarbakır, Sakarya, İzmir ve Trabzon gibi illerimizde hizmet vermektedir. Levi’s çağrı merkezini arayarak size en yakın mağazanın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kadın ve erkek koleksiyonları ile blue jean modasının trendlerini belirleyen Levi’s günümüzde tasarımları ile en çok güvenilen markalar arasındadır. Levi’s müşteri hizmetlerini arayarak markanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkiliden destek alabilirsiniz. Alışveriş kategorimizden benzer şirketlere ulaşabilirsiniz.

Levi’s Telefon Numarası

0216 900 16 65

Levi’s İletişim

Yorum yapın