Lescon Çağrı Merkezi Telefon Numarası 2022

Lescon Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi ile spor giyimi alanında üretim yapan ve mağazalarında satışını yapan Lescon şirketine ulaşabilirsiniz. Ürünlerini geniş kitlelere ulaştırma, toplum ve çevre bilinci içinde, değerleriyle iç içe, güvenilir, kaliteli, ürün çeşitliliği ve yüksek teknolojisi ile dünyada spor ve hayatı etkileyen bir dünya markası olmak vizyonuyla kurulmuştur. Misyonu ise şu şekildedir; Dünya lider spor firmaları içinde kullanıcılarına beklentilerin üstünde üst düzey bir Türkiye firması olmaktır.

Lescon Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Lescon, 1980 yılında Türkler tarafından kurulan bir spor giyim firmasıdır. Manisapor, Kardemir Karabükspor gibi takımların formalarını üretme sorumluluğunu almıştır. 1980 yılında Gaziantep’in Nizip ilçesinde ayakkabı üretimi ile faaliyete geçen Lescon 1990 yılında firmanın merkezini ve operasyonlarını İstanbul’a taşıdı. Bunu takip eden süreçte 1992 yılında Lescon markası adı altında seri üretimler başladı ve 1993 yılında Türkiye’deki ilk halı saha ayakkabısı Lescon tarafından üretildi. 1998 yılında hızla gelişen bu firma Lescon markası adı altında tekstil ürünlerini de üretmeye başladı. 2004 yılında Lescon ilk konsept mağazasını açtı.

Kısa süre sonra büyümeye devam eden bu firma 1 yıl sonra yani 2005 yılında Almanya Bundesliga ekiplerinden Eintracht Frankfurt ile sponsorluk anlaşmasına vardı. Hemen akabinde 2006 yılında FIFA onaylı Lescon futbol topları üretilmeye başlandı. Git gide gelişen bu firma 2007 yılında Süper Lig’de mücadele eden Türk kulüplerine sponsor olmaya başladı ve 2010 yılında yani aradan geçen 6 yıl sonra Lescon konsept mağaza sayısını 34 e çıkarmıştır.

Lescon markalı bu firmanın ismi Erbay Pazarlama Ticaret ve Anonim Şirketi’dir. Bu firma müşterilerine hem mağazadan hem de web sayası üzerinden satışlar sağlayarak hizmet vermektedir. Tabi söz konusu web sayfası üzerinden ticaret olunca akla birçok soru geliyor. Bu sorularla ilgili Lescon’un açıklamalarına yer vermek istiyorum. “Lescon sitesi tamamen güvenlidir ve SSL sertifikası ile korunmaktadır. Sitede satılan tüm ürünler markamızın resmi online satış sayfası olmasından dolayı %100 orijinal ve Lescon garantisi kapsamındadır”.

Tüm bunların yanı sıra Lescon müşterilerine web sayfası üzerinden üye olmadan da alışveriş yapma imkanı tanımaktadır. Tabi her yerde olduğu gibi her ne kadar üye olmasanız dahi alışveriş yaparken birtakım zorunlu bilgiler girmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra tüm fırsatlar ve duyurulardan yararlanmak ve en ilk sizler öğrenmeniz için siteye üye olmanız gerekmektedir.

Lescon Çağrı Merkezi Numarası

Lescon tarafından siz değerli müşterilerine 14 gün içerisinde iade ve 30 gün içerisinde mağazadan değişim hakkı tanınmaktadır. Garanti şartları geçerliliği açısından muhakkak teslimat sırasında ürününüzü kontrol ederek almanız gerekiyor. Sizlere teslim edilen üründe herhangi bir bozukluk, hasara denk geldiğinizde hasar tutanağı tutturarak ürünü almamanız gerekmektedir. Hemen ardından 0850 450 10 50 no’lu numara ile müşteri ilişkileri yetkilisine bildirebilirsiniz. FAX göndermek için 0212 413 27 00 bu numarayı kullanabilirsiniz. E posta kanalı ile ulaşmak içinde info@lescon.com.tr bu adresten sorununuzu, şikayetinizi ve önerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca vermiş olduğunuz siparişlerin takibini de BURAYA TIKLAYARAK sorgulayabilirsiniz.

Fabrika satış mağazası için 02124132727 telefon numarası ve fabrika.satis@lescon.com.tr e-posta adresi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Lescon Çağrı Merkezi Telefon Numarası
Lescon Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Lescon Şikayet Hattı

Siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına her türlü sorun, yardım talebi ve önerileriniz önemsiyor ve bunlar için müşteri temsilcileri aracılığıyla siz kullanıcılarına hizmet veriyor. Şirket ile ilgili her türlü sorun, istek ve önerileriniz aşağıdaki numaradan bildirebilir ve yorumlarda belirtebilirsiniz.

0850 450 10 50

Yorum yapın