Lenovo Çağrı Merkezi

Lenovo Çağrı Merkezi, Çin Merkezli uluslararası bir teknoloji şirketi olan Lenova’nın müşterilerine anlık olarak hizmet verdiği merkezidir.

Çin merkezli uluslararası bilişim ve bilgisayar teknolojisi üreticilerinden birisi olan Lenovo markası, dizüstü bilgisayar modelleri ile dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılıyor.

Lenovo Çağrı Merkezi

Türkiye’de de en geniş servis altyapısına sahip olan ve resmi ofisi bulunan bilgisayar markalarından olan Lenovo, 1984 yılında kurulmuştur. Bu yazımızda Lenovo çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

2004 yılında IBM ile Lenovo arasında yapılan anlaşma çerçevesinde Lenovo’nun uluslararası PC üretimine ilişkin IBM’nin kişisel bilgisayar departmanını satın aldı. Bu şekilde dünyanın en büyük bilgi işlem şirketi haline gelen Lenovo, bu aşamadan sonra 20. Yüzyıldan beri kurumsal bilişim sistemlerinde dünya devi olan IBM’nin bu teknolojisini kişisel bilgisayar kullanıcılarına ulaştırmayı başlayacak Lenovo kasalı, IBM teknolojili dizüstü bilgisayarlar piyasaya sürmeye başladı.

444 0 426 çağrı merkezi numarası ile Türkiye Lenovo 444 lü müşteri hizmetleri merkeziyle iletişim sağlanabiliyor.

https://cagrimerkezitelefonlari.com/hp-cagri-merkezi-ve-telefon-numarasi/ ilgili bağlantıdan ise HP şirketinin Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz.

Lenovo Akıllı Telefonlar İletişim Numarası

0212 375 5068

Lenovo Idepad, IdeaCentre, Tabletler Telefon Numarası

0212 912 0134

Lenovo ThinkPad, ThinkPad Tablet, ThinkCentre, ThinkStation, ThinkServer, ThinkVision, x86 Çağrı Telefon Numarası

0850 755 5686

Lenovo Türkiye Ofis Adresi
Palladium Tower İş Merkezi Barbaros Mah. Kardelen Sok.
No:2 Kat :3 Ofis No:13 34746 Ataşehir, İstanbul

Yorum yapın