LC Waikiki Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
1018
LC Waikiki Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
LC Waikiki Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1988 yılında Fransa’ da kurulan ve sonra 1997 yılında “Taha Tekstil” tarafından satın alınan LC Waikiki, bu tarihten itibaren uluslararası giyim pazarında faaliyet gösteren bir tekstil firmasıdır. Bugün sizlere LC Waikiki çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

Türk tekstil markası haline gelmesinden sonra ilk yurtdışı mağazasını Romanya’ da açan LC Waikiki, günümüzde 32 ülkede 181 mağazasıyla moda sektöründe faaliyet gösteriyor. Türkiye’ de ise 76 ilde 400’ ü aşkın mağazaya sahiptir.

“İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” sloganı ile kaliteli ürünleri, uygun fiyat politikasıyla tüketiciye sunan LC Waikiki, şirketinin adı Havai’ de bulunan “Waikiki” adasıyla, Fransızca “arkadaşlar” anlamına gelen “Les Copains” kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Hızlı yükselişiyle Avrupa’ nın önde gelen tekstil markalarından birisi haline gelmiştir.

Tüketicilerin ürünler, mağaza ve hizmetleri ile ilgili her türlü konuda müşteri temsilcilerinden destek alabileceği LC Waikiki 444 lü iletişim numarası olan 444 4 529 (LCW) ile 7/24 hizmet veriyor.

LC Waikiki Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 4 529

LC Waikiki İletişim Formu

Arama Terimleri: LC Waikiki iletişim bilgileri, LC Waikiki telefon no, LC Waikiki irtibat tel, LC Waikiki canlı destek, LC Waikiki müşteri temsilcisi, LC Waikiki şikayet hattı, LC Waikiki 0850 li telefon numarası, LC Waikiki whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz