LC Waikiki Çağrı Merkezi – Telefon Numarası

1988 yılında Fransa’ da kurulan ve sonra 1997 yılında “Taha Tekstil” tarafından satın alınan LC Waikiki, bu tarihten itibaren uluslararası giyim pazarında faaliyet gösteren bir tekstil firmasıdır. Bugün sizlere LC Waikiki çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

LC Waikiki Çağrı Merkezi

Türk tekstil markası haline gelmesinden sonra ilk yurtdışı mağazasını Romanya’ da açan LC Waikiki, günümüzde 32 ülkede 181 mağazasıyla moda sektöründe faaliyet gösteriyor. Türkiye’ de ise 76 ilde 400’ ü aşkın mağazaya sahiptir.

“İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” sloganı ile kaliteli ürünleri, uygun fiyat politikasıyla tüketiciye sunan LC Waikiki, şirketinin adı Havai’ de bulunan “Waikiki” adasıyla, Fransızca “arkadaşlar” anlamına gelen “Les Copains” kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Hızlı yükselişiyle Avrupa’ nın önde gelen tekstil markalarından birisi haline gelmiştir.

Tüketicilerin ürünler, mağaza ve hizmetleri ile ilgili her türlü konuda müşteri temsilcilerinden destek alabileceği LC Waikiki 444 lü iletişim numarası olan 444 4 529 (LCW) ile 7/24 hizmet veriyor.

Bir önceki içeriğimizde ise Defacto Çağrı Merkezi iletişim numarasını sizlere aktardık.

LC Waikiki Telefon Numarası

LC Waikiki Çağrı Merkezi ve Telefon Numarası
444 4 529

LC Waikiki İletişim Formu

Yorum yapın