Lassa İletişim Numarası Nedir? 2021

Lassa İletişim Numarası bilgisi sayesinde 1974 yılında Sabancı ailesi ve ortakları tarafından kurulan lastik markasına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını almıştır. Lassa lastikleri, bugün Brisa’nın araştırma geliştirme çalışmalarıyla üretilmektedir. Kurulduğu zaman itibariyle çok yol almış ve birçok güncelleme yapmıştır.

Lassa İletişim Numarası

Lassa İletişim Numarası içeriğimizin devamında yer almakla birlikte firma dünya üzerindeki en ünlü markalar halinden biri haline gelmeyi başarmıştır. Günümüzde en iyi lastik firması olan Lassa, verilen tüm emeği çok kazançlı bir şekilde geri almaktadır. Lassa çok yönlü bir firmadır. Bağlı bulunduğu bazı firmalar ile yaptıkları kampanyalar sayesinde de çok ses getirmiştir. Tüm sorularınız için Lassa müşteri hizmetleri numarasından kolayca iletişime geçebilirsiniz. Lassa kalitesi ve uygun fiyatlarıyla her zaman lastik sektörünün en iyisi olmuştur. Hem her türlü yol koşuluna uygun olup hem de fiyat olarak çok uygundur. Araba konusunda hassas olanlar ve kaliteyi arayanlar ilk olarak Lassa firmasını tercih ederler.

Lassa ile ilgili tüm istek, soru, şikayet ve önerileriniz için Lassa çağrı merkezi numarasını arayarak kolayca iletişime geçebilirsiniz. Diğer tüm sorularınız ve lastikler hakkında bilgi almak istediğiniz her konu için Lassa müşteri hizmetleri numarasını arayarak kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri içinde ararsanız kolayca ulaşmanız mümkün olacaktır. Mesai saatleri dışında ararsanız ulaşmanız pek mümkün olmak. Müşteri temsilcileri mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız her konu ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır. Müşterilere kusursuz bir hizmet sunmak için her müşteri temsilcisi özel olarak eğitim almaktadır. En önemli husus müşteri memnuniyetidir.

Diğer Firmalar kategorimizde Lassa şirketine benzer şirketlerin telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Lassa Çağrı Merkezi Numarası

0850 210 13 00

Lassa Müşteri Hizmetleri Numarası

0553 017 90 00

Lassa İletişim

Yorum yapın