Lacoste İletişim Numarası Nedir?

Lacoste firması tam olarak 1933 senesinde Fransa’da kurulmuştur. Lacoste İletişim Numarası sayesinde şirketin Türkiye’de hizmet veren şubesine ulaşabilirsiniz. Günümüzde birçok alanda ticaret yapmakta olan Lacoste firması günümüzde en çok tercih edilen giyim ve aksesuar markaları arasında yer almaktadır.

Lacoste İletişim Numarası

Ünlü tenisçi Rene Lacoste tarafından kurulan Lacoste markası aynı zamanda tenis maçlarında giyilen terlemeyi önleyen ve hareketi arttıran bir tişört üretmiştir. 1933 senesinden itibaren bu tişörtün üretimini yapmakta olan Lacoste markası günümüzde birçok yurt dışı ülkesinde mağaza açmıştır. Büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Lacoste firması aynı zamanda Türkiye’de de büyük bir müşteri kitlesi oluşturmuştur. Günümüzde hemen hemen her işlek cadde de ve alışveriş merkezinde bir mağaza açmakta olan Lacoste toplamda 114 farklı ülkede hizmet vermektedir. Lacoste iletişim numarasını arayarak size en yakın Lacoste mağazasının nerede olduğunu öğrenebilir ve detay alabilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Müşteri Hizmetleri bağlantısından ise Ankara’nın doğalgaz dağıtım şirketine ulaşabilirsiniz.

Sadece mağaza değil aynı zamanda internet sitesi üzerinden de ürün satışı gerçekleştiren Lacoste markası, müşterileri için sık sık kampanyalar yapmaktadır. Lacoste çağrı merkezini arayarak firma hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Lacoste markasından satın aldığınız ürünlerin iade ve değişim gibi taleplerini de Lacoste müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ilkeleri içerisinde faaliyetler düzenleyen Lacoste markası 7/24 müşterileri ile irtibata geçerek onların sorunlarına ve şikayetlerine yanıt vermekte ve çözüm bulmaktadır.

Lacoste Çağrı Merkezi Numarası

444 37 36

Lacoste İletişim Formu

Yorum yapın