Kuveyt Türk İletişim Telefon Numarası

0
330

Kuveyt Türk bankası 1989 senesinde Özel Finans Kurumu olarak kurulan bir bankadır. Tam olarak hizmete girmesi ise 1999 senesini bulmuştur. Bankanın sermayesinin %62’si Kuveyt Finans Kurumuna, %9’u Kuveyt Devlet Sosyal Güvenlik Kurumuna, %9’u İslam Kalkınma Bankasına, %18’i Vakıflar Genel Müdürlüğüne ve %2’si ise diğer şirketlere aittir. Çağdaş bankacılık içerisinde hizmet vermeyi amaçlayan banka günümüzde faizsiz finans kurumları içerisinde dünya listelerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Toplamda 30 senedir hizmet vermekte olan banka aynı zamanda altın yatırımı yapmak isteyen kişiler için de büyük fırsatlar sunmaktadır. Hem Türkiye’de hem de yurt dışı ülkelerinde hizmet vermekte olan banka her geçen gün yenilikçi hizmetleri ile müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Katılım bankaları arasında bulunan Kuveyt Türk üzerinden hem bireysel hem de kurumsal olarak banka hesabı açtırabilirsiniz. Eğer Kuveyt Türk üzerinden banka ya da kredi hesabı açtırmayı düşünüyorsanız Kuveyt Türk şubelerine gidebilir ya da Kuveyt Türk iletişim numarasından bu isteğinizi talep olarak sunabilirsiniz.

Ayrıca taşıt, ev ve ihtiyaç olarak çekilen kredilere faiz uygulamayan Kuveyt Türk bankası müşterilerine internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden de şubeye gelmeden işlem yapma özelliği sunmaktadır. Para transferi, kredi kartı borcunuzu ve faturalarınızı bankanın mobil uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden ödeyebilirsiniz. Ayrıca borç bilgilerinizi ya da hesabınız hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek istiyorsanız Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kuveyt Türk çağrı merkezini arayarak aynı zamanda kredi kartı veya banka kartı yenileme, kayıp ve çalıntı gibi ihbarlarda bulunabilir ve yeni kart temin edebilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 123

Arama Terimleri: Kuveyt Türk canlı destek, Kuveyt Türk müşteri hizmetleri, Kuveyt Türk irtibat telefonu, Kuveyt Türk müşteri temsilcisi, Kuveyt Türk iletişim numarası, Kuveyt Türk şikaye hattı, Kuveyt Türk telefon numarası, Kuveyt Türk çağrı merkezi,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz