Kumtel Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kumtel çağrı merkezi telefon numarası nedir? Kumtel müşteri hizmetleri telefon numarasına nasıl ulaşılabilir? Firmanın çağrı merkezi telefon numarası son zamanlarda bir hayli merak ediliyor ve numaraya ilgi duyuluyor. Yine de bu numaraya her yerde ulaşmak pek mümkün olmuyor Bizlerde sizler için meraklarınızı gidermek ve sizleri bilgilendirmek adına bu makalemizi yayımladık.

Kumtel

Kumtel Anonim Şirketi geçmişe dayalı bir firmadır diyebilir. Takvimler 1972 yılını gösterdiği vakitte kurulmuş olan bu firmanın temelleri Kayseri’de atılmış olup kumbaralı telefon üreterek ülkemizin yerli ve milli ilk telefonunu üretmiştir lakin aradan 4 yıl geçtiğinden sonra ısıtıcı üretimine adım atan bu marka seramik taşlı ısıtıcılar üreterek bu sektöre de girmiş bulunmaktadır. 1976 yılında girmiş olduğu ısıtıcı sektöründe birçok başarı elde eden bu firma günümüzde ise Türkiye’nin lider ısıtıcı üreticisi konumundadır.

Sektörü yakından takip eden ve AR-GE çalışmaları gerçekleştiren bu firma mini fırınlar, solo fırınlar ve birçok ürünleri daha üretmeye başlayarak ürün yelpazesinde oldukça genişlik elde etmiştir. Sadece ülkemizde faaliyet göstermeyen bu marka üst üste ihracat rekorları da kırarak sonuç olarak tamı tamına üretmiş olduğu ürünlerin yüzde yetmişinden fazlasını yüz yirmi ülkeye ihraç etmektedir.

Kumtel Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kumtel gibi özellikle ülke dışına ihracat gerçekleştiren firmaların çağrı merkezi numaraları olmazsa olmaz diyebiliriz. Bunun yanı sıra ülke çapında geniş bir servis yelpazesine sahip olan bu firmanın çağrı merkezleri, iletişim bilgileri de bulunmaktadır. Gerek şikayetlerinizi gerekse de ürünlerde yaşamış olduğunuz sorunların tamamını Kumtel çağrı merkezi telefon numarası aracılığı ile birlikte müşteri hizmetleri yetkililerine iletebilirsiniz. Sadece sorunlar yaşamadan aklınıza takılan sorular hakkında da bilgi almak istediğinizde yine iletişim adreslerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Çok merak etmiş olduğunuz Kumtel çağrı merkezi telefon numarası 444 56 85 numaralı telefon numarasıdır. Bunun yanı sıra firmanın iletişim formu ile iletişime geçmek isterseniz lütfen buraya tıklayınız.

kumtel-cagri-merkezi-telefon-numarasi

Kumtel Şikayet Telefonu

Firma ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları şikayet etmek ya da çağrı merkezleri hizmetinden olumsuz etkilendiğinizi şikayet etmek için yine Kumtel yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz. Nasıl mı? merak ediyorsanız eğer cevabı çok basit. Aşağıda yer alan telefon numarasından veyahut bağlantıdan şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz bununla birlikte şikayetlerinizi bütün dünyaya bildirmek istiyorsanız eğer aşağıdaki yorumlar kısmından sesinizi bütün dünyaya duyurabilir ve daha hızlı işlemler başlatılmasına yardımcı olabilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer firmaların iletişim bilgilerini öğrenmek ve hakkında bilgiler öğrenip, yorumları okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Kumtel Şikayet Telefon Numarası: 444 56 85

Kumtel Şikayet Bağlantısı: Lütfen buraya tıklayınız.

Yorum yapın