Kumtel Çağrı Merkezi Numarası 2022

Kumtel Çağrı Merkezi Numarası bilgisi sayesinde 1972 yılından bu yana elektronik üretimi yapan Kumtel şirketine ulaşabilirsiniz. Türkiye’de kurulan şirket herkesin bildiği ve bir zamandan çok kez evi için elektronik aldığı bir elektrikli ev aletleri üreticisidir. Kumtel’in ürettiği birçok ürün olmakla birlikte bu ürünleri hem fiziksel mağazalarda hem de internet üzerinde satılmaktadır.

Kumtel Çağrı Merkezi Numarası

Hatta günümüzde çok bilinen market zincirlerinde dahi satışı yapılmaktadır. Pişirici, ısıtıcı, mini fırın, tost makinesi, ızgara, su ısıtıcısı, orta boy fırın gibi birçok ürün üretimini yapmaktadır. Kumtel, Luxell markasının bünyesinde faaliyet gösteren bir markadır. Yurt içi ve yurt dışında birçok ülkede ürünlerini satmaktadır. Neredeyse 105 ülkede ürünlerini satmaktadır. Onlarca üretim ve bir o kadar da satış yapan bir markadır. Kurulduğu zamandan beri kusursuz hizmet vermektedir. Meksika, Avustralya, Almanya, Güney Afrika ve birçok ülkede adını duyurmuştur. Türk markası olması ayrıca bir gurur kaynağı olmuştur.

Ürünleri kaliteli ve uygun fiyatlı olmasıyla bilinmektedir. Her müşterinin ihtiyacına yönelik ürünler üretmektedir ve her bir müşterinin ihtiyacı doğrultusunda üretimler yapmaktadır. Satılmayan ve ihtiyaç olunmayan hiçbir ürün Kumtel firması tarafından üretilmemektedir. Adından çok kez söz ettirmiş olan bir markadır. Uzun yıllardır piyasada olan şirket, yeni çıkan markalardan çok daha kalitelidir. Elektronik ürünlerden anlayan ve kaliteli üründen yana olan kişiler her zaman bu markayı tercih etmektedir. Marka gün içinde onlarca telefon almaktadır. Çoğu müşteri önerilerini ve teşekkürlerini sunmaktadır.

Kumtel Çağrı Merkezi Numarası
Kumtel Çağrı Merkezi Numarası

Kumtel Telefon Numarası

Kumtel bir gün içinde onlarca üretim yapmaktadır. Üretimlerinin yanında satışları yapılmaktadır. Birçok yetkili servis, yetkili mağaza ve birçok market zincirinde şirketin ürünleri satılmaktadır. Kumtel dünyaca ünlü bir marka olarak akıllara kazınmıştır. Kumtel ile ilgili her probleminiz için şirketin müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Firmanın her aradığınızda ulaşabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır.

Kumtel Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma ile ilgili her soru, öneri, istek ve diğer şikayetleriniz için Kumtel çağrı merkezi numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Şirket ürettiği ürünlerin arkasında duran güvenilir bir markadır. Herhangi bir sorun olduğunda sonuna kadar yardımcı olmaya hazırdır. Her ürün ile ilgili kolayca bilgi alabilirsiniz.

444 56 85

Kumtel İletişim

Yorum yapın