Kumtel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kumtel, Türkiye’de kurulmuştur. 1972 yılından beri hizmet veren bir markadır. Herkesin bildiği ve bir zamandan çok kez evi için elektronik aldığı bir markadır. Elektrikli ev aletleri üreticisidir. Kumtel birçok ürün üretmektedir. Ürettiği ürünler birçok mağazada satılmaktadır. Hatta günümüzde çok bilinen market zincirlerinde dahi satışı yapılmaktadır. Pişirici, ısıtıcı, mini fırın, tost makinesi, ızgara, su ısıtıcısı, orta boy fırın gibi birçok ürün üretimini yapmaktadır. Kumtel, Luxell markasının bünyesinde faaliyet gösteren bir markadır. Kumtel yurt içi ve yurt dışında birçok ülkede ürünlerini satmaktadır. Neredeyse 105 ülkede ürünlerini satmaktadır. Kumtel, onlarca üretim ve bir o kadar da satış yapan bir markadır. Kurulduğu zamandan beri kusursuz hizmet vermektedir. Meksika, Avustralya, Almanya, Güney Afrika ve birçok ülkede adını duyurmuştur. Türk markası olması ayrıca bir gurur kaynağı olmuştur. Kumtel ürünleri kaliteli ve uygun fiyatlı olmasıyla bilinmektedir. Her müşterinin ihtiyacına yönelik ürünler üretmektedir ve her bir müşterinin ihtiyacı doğrultusunda üretimler yapmaktadır. Satılmayan ve ihtiyaç olunmayan hiçbir ürün Kumtel firması tarafından üretilmemektedir. Kumtel adından çok kez söz ettirmiş olan bir markadır. Uzun yıllardır piyasada olan Kumtel, yeni çıkan markalardan çok daha kalitelidir. Elektronik ürünlerden anlayan ve kaliteli üründen yana olan kişiler her zaman Kumtel markasını tercih etmektedir. Kumtel markası gün içinde onlarca telefon almaktadır. Çoğu müşteri önerilerini ve teşekkürlerini sunmaktadır.

Kumtel İletişim Kanalları

Kumtel bir gün içinde onlarca üretim yapmaktadır. Üretimlerinin yanında satışları yapılmaktadır. Birçok yetkili servis, yetkili mağaza ve birçok market zincirinde Kumtel ürünleri satılmaktadır. Kumtel dünyaca ünlü bir marka olarak akıllara kazınmıştır. Kumtel ile ilgili her probleminiz için Kumtel müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Kumtel firmasının her aradığınızda ulaşabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır.

Kumtel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kumtel firması ile ilgili her soru, öneri, istek ve diğer şikayetleriniz için Kumtel çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Kumtel tüm ürünlerinin arkasındadır. Herhangi bir sorun olduğunda sonuna kadar yardımcı olmaya hazırdır. Her ürün ile ilgili kolayca bilgi alabilirsiniz.

444 56 85

Yorum yapın