KrediGO Çağrı Merkezi Numarası

Son zamanlarda oldukça popüler olan KrediGo bir mobil bankacılık uygulamasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi KrediGo uygulaması sayesinde anında ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilir ve kredinizi alabilirsiniz.

KrediGO Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Bu uygulamanın yürütücüsü ise QNB Finansbank’tır. KrediGo uygulamasından faydalanabilmeniz için Finansbank müşterisi olmaya gerek yoktur. Başka bir bankada hesabınız olsa da KrediGo uygulamasından faydalanabilirsiniz. Peki, bu uygulamadan nasıl faydalanılır? Çok basit! KrediGo uygulamasından yararlanmak ve kredi çekmek için uygulamayı öncelikle akıllı telefonunuza indirin ardından ise hakkında istenilen bilgileri doldurup ihtiyaç duyduğunuz kredinin miktarını yazın ve kredi başvurusunda bulunun. Dileyen herkesin yararlandığı bu uygulama günümüzde çok tercih edilmektedir. Ayrıca eğer Finansbank müşterisi iseniz krediniz anında hesabınıza geçmektedir. KrediGo uygulaması hakkında daha detaylı bir bilgi almak için KrediGo iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Son zamanlarda krediye ihtiyaç duyan birçok kişi tarafından tercih edilen KrediGo uygulamasından faydalanmak istiyorsanız ancak hala kafanızda oturmamış bir şeyler varsa KrediGo çağrı merkezini arayabilirsiniz. Yetkili ile görüşme yaptıktan sonra KrediGo fırsatlarını böylelikle daha iyi öğrenmiş olacaksınız.

Ayrıca eğer KrediGo üzerinden kredi çektiyseniz ve uygulama ile ilgili bir şikayetiniz varsa KrediGo müşteri hizmetlerine bağlanarak sorunlarınız dile getirebilir ve yetkiliden destek alabilirsiniz.

Bankpozitif Müşteri Hizmetleri Numarası

0850’li numara üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren KrediGo müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınacaktır.

KrediGo  Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 0 900

Yorum yapın