Koton Müşteri Hizmetleri 2021

Koton Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi vereceğimiz içeriğimizde 2021 yılı itibariyle Koton şirketine ulaşabileceğiniz tüm iletişim bilgileri yer almaktadır. Koton Müşteri Hizmetleri, Koton müşterilerine daha iyi hizmet vermek için şirket tarafından geliştirilen bir hizmettir.

Koton şirketi 1990’lı yılların başında Yılmaz Çiftçi ve eşi Gülden Yılmaz Çiftçi tarafından kurulmuştur. Ülkemizin en çok alışveriş yapılan giyim şirketlerinden olan Koton neredeyse her AVM’de satış mağazasına sahiptir. Yurt dışında da birçok ülkede mağazalara sahip olan şirket özellikle Avrupa’da kendine önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.

Koton Müşteri Hizmetleri 2021
Koton Müşteri Hizmetleri 2021

Koton Müşteri Hizmetleri Numarası

Koton Müşteri Hizmetleri Numarası aşağıda yer almaktadır. İlgili numara üzerinden şirkete çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Koton şirketi kurulduğu ilk yıllarda sadece giyim ürünleri satışı yapan bir firma iken 1995 yılı itibariyle kendi ürünlerinin satışı yapan bir marka haline gelmiştir.

0 212 331 33 00

Koton şirketinin müşteri hizmetleri haftanın 7 günü müşterine hizmet vermektedir.

Koton Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Koton Müşteri Hizmetleri Çalışma Saati haftanın her günü olacak şekilde sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet vermektedir.

Koton İletişim Sayfası

Koton Numarası Kaç?

Koton Çağrı Merkezine 0 212 331 33 00 numarasından ulaşabilirsiniz. Koton Müşteri Hizmetleri numarası da aynı numara üzerinden hizmet vermektedir.

Koton Kime ait?

Koton Şirketi Yılmaz Çiftçi tarafından 1990 yılında kurulmuştur. İlgili yıllarda sadece 2 mağaza ile hizmet veren Koton şirketi aradan birkaç yılda yüzlerce mağazaya ulaşmıştır.

Yorum yapın