Koton Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
939
Koton Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Koton Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yerli giyim markalarından birisi olan ve uluslararası pazarda satış gerçekleştiren Koton, İstanbul merkezli olarak 1988 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen şirket yapısıyla Türkiye genelinde 275’i aşkın mağazasıyla tüketicilere kendi tasarladığı giyim ve aksesuar ürünlerini sunuyor. Bu yazımızda Koton çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden detaylı olarak bahsedeceğiz.

Koton şirketi, ayrıca uluslararası giyim sektöründe sunduğu ürünleri ile dünyanın farklı ülkelerindeki toplam 159 mağazasıyla hizmet veriyor. Koton günümüzde 28 farklı ülkede mağazaları olan büyük bir mağazalar zinciridir.

2016 yılında dünyanın moda merkezi Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan “Boulevard Saint Germain” isimli bulvarda açmış olan 1800 metrekarelik mağazasıyla, dünya moda ve giyim sektörünün güçlü paydaşlarından birisi olduğunu da kanıtlamış oldu. Bu şekilde moda dünyasının kalbinde kendisine yer bulmayı başardı ve ürünlerinin ve hizmetlerinin globalleşmesini sağladı.

On binlerce çalışanı ve yüzlerde mağazasıyla Türkiye genelinde giyim sektörünün gelişimine yön veren Koton 444 lü müşteri hizmetleri ile de her konuda müşterilerine destek veriyor. Koton çağrı merkezi 0850 208 71 71 numarası ile hizmet veriyor.

Koton Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 208 71 71

Koton İade Adresi
ARVATO İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi, Kazlıçeşme Caddesi no:58 İPEKİŞ LOGISTICS CENTER Tuzla/İstanbul

Koton Genel Müdürlük Adresi
Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu
Çelik İş Merkezi No:3
Sarıyer İstanbul

Koton İletişim Mail Adresi
Mim@koton.com

Arama Terimleri: Koton iletişim bilgileri, Koton telefon no, Koton irtibat tel, Koton canlı destek, Koton müşteri temsilcisi, Koton şikayet hattı, Koton 0850 li telefon numarası, Koton whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz