Korkmaz Çağrı Merkezi Telefon Numarası *2022*

Korkmaz Çağrı Merkezi Telefon Numarası, Korkmaz şirketinin müşterilerinin kolayca ulaşabilmesi için şirketin hizmet verdiği numaradır. 1972 yılında İstanbul Mercan da 50 metrekarelik küçük bir atölyede sürahi, çay tabağı ve çay kaşığı üretimi ile temelleri atılan Korkmaz markası bugün 100 e yakın ülkeye ihracat yapmaktadır. Yılda 6.5 milyonluk ürün üretimi ve 1.250 çalışanı ile Türkiye’nin büyük bir markası olmayı da başarmıştır.

Korkmaz Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Dünyanın da önde gelen Türk markaları arasında yer alan önemli bir markadır. Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Korkmaz’dır. Rahmi Korkmaz’ın amcası Hakkı Korkmaz ile iş hayatına tam 34 yıl önce başlamışlardır. Şuan da toplam 75.000 metrekarelik alana sahip olan üç fabrikası ile Türkiye’nin en gelişmiş sanayi kuruluşlarından biridir. Toplam 45 mağazası ile 750’yi aşkın yurt içi ve yurt dışı bayileriyle Korkmaz markası, geleceğe emin adımlar atmaya devam etmektedir.

1990 yılında Lüban’a ilk ihracatını yaparak Türkiye sınırları dışına adım atmıştır. 2001 yılında ise marka olarak ihracatta 90 ülkeye ulaşmıştır. 2009 yılında 1.500.000 adet tencere üretimine ulaşarak sektörde bir numara olmuştur. 2011 yılında Esta Çaydanlık tasarımı ile Reddat Design ödülünü kazanmıştır. Türkiye ye paslanmaz çelik mutfak gereçleri alanında bu ödülü kazandıran ilk marka olmuştur. 2017 yılında ihracatın metalik yıldızı ödülünü almıştır. Yine bu yılda Lina Plus Tencere seti ile Design Türkiye de “iyi tasarım” ödülünün sahibi olmuştur.

Marka aldığı ödüller ile müşterilerinin beğenisi ve takdirini aldığını göstermektedir. 100 yakın ülkeye yapmış olduğu ihracat ile sektörde önemli öncü global markaların başında gelmektedir. Korkmaz markası, Global ekonomide Türkiye’yi temsil eden bir marka olmanın sorumluluğunu ve gururunu taşıyarak yüksek kaliteli ürünleriyle dünya potasında adından sıkça söz ettirmektedir. Küçük bir atölye ile yola çıkan, büyüyen ve kalitesi ile gelişen sonra da dünyanın dört bir yanına ihracat yapan şirket yavaş ve emin adımlarla başarıya ulaşmıştır.

Korkmaz Müşteri Hizmetleri Numarasını arayıp şikayet ve dileklerinizi belirtebilirsiniz.

Korkmaz Telefon Numarası

444 01 47

Korkmaz İletişim

Yorum yapın