Köfteci Yusuf Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Gıda ve restoran sektörünün önde gelen isimlerinden Köfteci Yusuf 1996 yılında İznik’te kurulmuş olan gıda devi bir firma haline geldi. 24 senedir hizmet veren Köfteci Yusuf Bursa’da 33, Samsun’da 7, Balıkesir’de 7, İzmir’de 14, Ankara’da 11, İstanbul’da 49 ve diğer illerde de ikişer ve birer adet şubelerle Türkiye’nin neredeyse her ilinde hizmet vermektedir. Toplamda 173 şubeye sahip firma bu geniş hizmet ağını lezzetli özel tarifine ve müşteri memnuniyetine borçlu. Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilen firma kendini ispatlamış bir yiyecek markasıdır. Paket servis imkanı sunan Köfteci Yusuf binlerce insanın yolda tercih ettiği yiyecek markası ve mola durağıdır. Köfteci Yusuf müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçebiliriz? Köfteci Yusuf şikayet hattı nedir? Köfteci Yusuf sipariş telefon numarası nedir? Köfteci Yusuf şikayetlerimizi nasıl bildirebiliriz?

Köfteci Yusuf

Lezzetli köftelerinin yanında hamburger, çiğ et, ızgara et, kahvaltı, döner, salata çeşitleri, tatlı çeşitleri ve şarküteri ürünleri sunmasıyla bilinen Köfteci Yusuf gıda güvenliğine oldukça önem veren bir marka.  Online Sipariş imkanı bulunduran Köfteci Yusuf ürün kalitesiyle ön plana çıkıyor. Online Sipariş vermek için Köfteci Yusuf İnternet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca şimdi sipariş vermek için 444 61 62 numaralı telefonu tuşlayarak en kısa süre içerisinde istediğiniz siparişinizi paket servis hizmeti ile evinize getirtebilirsiniz.

Köfteci Yusuf İletişim Hattı

Müşteri memnuniyetine çok önem veren Köfteci Yusuf 0224 773 6261 müşteri hizmetleri numarasından ulaşılabilir bir firma. Ayrıca müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için musterihizmetleri@kofteciyusuf.com.tr e posta adresine de mail gönderebilirsiniz. Size en yakın Köfteci Yusuf şubesiyle iletişime geçmek için 444 61 62 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Şikayet Telefonu

Köfteci Yusuf her türlü şikayetinizi önem vererek dinleyen ve çözüm üreten bir gıda devi. Köfteci Yusuf Şikayet Hattı ise  0224 773 6261 olarak belirtiliyor. Numarayı arayarak talep, öneri ve şikayetlerinizi Köfteci Yusuf danışma yetkililerine iletebilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak ve iletişim bilgilerini öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

“Köfteci Yusuf Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası” üzerine 2 yorum

  1. İst harem iskeledeki elemanlarınızı acilen deyiştirin 20 dakika bekledim şiparişim hala atılmamıştı benden sonrakiler şiparişini aldı ben paramı geri alıp çıktım az mağazanız varken hizmet iyiydi elemanlarınız şımarık ve umursamaz siz kaybedersiniz

    Cevapla
  2. Ayvalık yolu uzeri Truvapark köfteci Yusuf 10 dakka beklememe rağmen bir tane garson bakmadı masaya birine seslendim yüzüme baktı diğer tanıdığı masaya muhabbet etmeye gitti hadi içerisi Kalaba desem amenna müşteriden çok çalışan var hepsi boşta ama ilgilenen yok kalktım gittim paramizla rezil olacaz neredeyse

    Cevapla
Yorum yapın